Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert vagyok ilyen depresszios...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vagyok ilyen depresszios, szomoru hangulatba?

Figyelt kérdés

Nem tortent semmi, megis hetek ota semmi eletkedvem, csak meg akarok halni, vagy en nem is tudom, semmihez nincs kedvem, szomoru vagyok. Pedig vegre az hittem sikerult kilabalnom a depressziobol, sokaig mintha tok boldog lettem volna. Egyszeruen utalom magam.

[link]


[link]


2014. okt. 15. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
és okod is van arra, hogy utáld magad?
2014. okt. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem fontos vagy, nem kell szomorunak lenned...
2014. okt. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Termeszetesen van. Csunya vagyok es kover. Nincsenek barataim, es a csaladom se igazan vesz figyelembe. Szoval mindenki utal.
2014. okt. 15. 15:36
 4/11 anonim ***** válasza:
azért kíváncsi lennék mennyire reális a magadról alkotott kép :) másoknak mi a véleménye rólad? mitől gondolod, hogy csúnya vagy? milyen magas vagy és mennyi a testsúlyod? és ez hogyan oszlik el rajtad?
2014. okt. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Na most ugye okok vannak hogy miért is vagy ilyen. Sajnos nekem is hasonló a hangulatom elég régóta annyi különbséggel hogy nem akarok meghalni. Persze én az okait pontosan tudom és itt az oldalon beszélgettem már pár emberrel akik segítettek nekem abba hogy picit jobb legyen és tudjak tenni a dolog ellen. Persze már sokkal jobb a hangulatom, meg is változtam egy picit ami szemmel látható változás, tehát tettem, és még most is teszek az ellen hogy ne legyek depis. Persze nem egyszerű de ha akarja az ember akkor mindenre van megoldás.


Persze itt tudni kellene azt hogy mi a baj magaddal, mit nem szeretsz magadon, miért nem érzed jól magad, és hogy mire vágysz igazán.


Mert én sejtem hogy te boldog akarsz lenni, valószínű párkapcsolatra vágysz, vagy egy sikeresebb életre mert nem úgy alakult ahogyan te azt elképzelted.

2014. okt. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

152cm es 55kg vagyok. Gusztustalan dagadt diszno vagyok. Es masoktol is megkapom hogy csunya vagyok. Apamtol is eleg gyakran hallom, azt is hogy kover vagyok.

Szoval szeretet vesz korbe.

Parkapcsolatrol meg nem is almodozom vegulis..en en vagyok. Belem pedig nem szokas szeretni, elore latom ha valaha lesz egy srac aki megtur a baratai majd biztosan szanalommam fognak ra gondolni amikor meglatnak hogy "csak ezt a szerencsetlent tudta osszeszedni?"

2014. okt. 15. 15:43
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nincs baj a súlyoddal...és ha teltebb is vagy nem gond, sokaknak tetszenek a telt lányok :) de csak akkor ha eltudják magukat fogadni, szeretik a testüket és őszinte a mosolyuk :) majd ha megtalálod az igazit és boldog leszel akkor majd nevetni fogsz ezeken amiket most írtál, gondoltál, éreztél...sajnos most nem tudsz, de hidd el a jövőben így lesz :) téged is lehet szeretni! de nem elég ám a jó tested ahhoz hogy megszeressenek :) kell a megfelelő belső is :)
2014. okt. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem gondoltál rá hogy tegyél ellene? Bírom az olyan embereket akik csak sírni tudnak... én is kövér voltam általános/közép iskolában, most meg zyzz is kiszophat olyan testem van.
2014. okt. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Teszek ellene.

Nem mondtam hogy nem. 2 eve meg 82kg korul vagyis folott voltam.

Most is szigoru dietan vagyok. nem eszek szinte semmit de sokat mozgok es napi 2 liter vizet iszok es rengeteg zold teat.

De azert koszi a valaszt.

Es a csunyasagommal akkor se lehetne semmit tenni ha 35kg volnek.

2014. okt. 15. 15:54
 10/11 anonim ***** válasza:
azért vigyázz...mert az 55 már lassan elég! ne adj már le sokat! már elég jó alakod lehet :) és ügyes vagy, hogy ennyit adtál le :) akkor valószínűleg tényleg ducibb voltál, de most már jó alakod lehet :) ne a régi "dagadt éned" lásd a tükörben hanem a mostani jó alakú lányt :)
2014. okt. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!