Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhitte vagy mégsem? Tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhitte vagy mégsem? Tetszem neki vagy mégsem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, 3 éve nagyon jó barátok vagyunk és pár hete bevallottam neki, hogy több, mint egy éve szerelmes vagyok belé. Aztán lebetegedtem és 2 hétig nem voltam suliban, a következő héten pedig ő volt beteg... így 3 hétig nem találkoztunk, de még csak nem is beszéltünk és megijedtem, hogy megromlott a kapcsolatunk, ezért ráírtam facebookon és mondam neki, hogy csak poén volt, "fogadás". Mondta, hogy sejtette és az egészet hülyeségnek gondolta, de utána pár napra rá találkoztunk 3 régebbi barátnőmmel, köszöntünk nekik és utána átkarolt. Megkérdeztem, hogy mi volt ez, ő meg mondta, hogy meg akarja szívatni azokat a csajokat, hagy pletykáljanak. Szerintetek elhitte vagy sem?

2014. okt. 15. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
*hadd pletykáljanak. másrészt, fene tudja, lehet, hogy bízik abban, hogy igaz volt.. de nem mindegy? vállald fel rendesen, ha akarod, ha nem, akkor meg teljesen lényegtelen, hogy elhitte-e vagy sem.
2014. okt. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagy, minek játszmázol?
2014. okt. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!