Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindennek vége, vagy még van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindennek vége, vagy még van esélyem a barátnőjének lennem? (Többi lent)

Figyelt kérdés
14 éves leszbikus lány vagyok. A probléma a barátnőmmel van. Ő már egy ideje tudja rólam,hogy én más vagyok. Viszont most félek hogy elvesztem. Én őszinte voltam vele és megmondtam neki,hogy éreztem iránta többet mint barátság. Többször elmondtam neki,hogy én csak a barátnője szeretnék lenni,és nem akarok tőle többet ennek ellenére.másnap egész nap nem szólt hozzám.viszont Tegnap már újra viccelődtünk. Lehetünk legalább majdnem olyan jó barátnők mint ez előtt ,vagy ezt már egy életre elrontottam? Ő nekem a legfontossabb az életemben,és nem akarom elvesziteni.

2014. okt. 15. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet csak feldolgozta és elgondolkozott...lehettek még olyanok mint előtte...
2014. okt. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még az is lehet, hogy ô is az. :) Simán lesztek még legalább barátok. :)
2014. okt. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Ha úgy nézzük, akkor lehet, végülis az én legjobb barátom is szerelmes belém (még mindig) és én ugyanúgy szeretnék vele viselkedni, de a gyakorlatban ez nem mindig sikerül...
2014. okt. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ő nem olyan mint én. Ő a fiúkat szereti és ezt meg is mondta. Remélem igazatok lesz és lehetünk még jó barátnők.
2014. okt. 16. 05:42
 5/5 anonim válasza:
Kicsit gondolj bele az ő helyzetébe is, nehéz az ilyesmit megemészteni, de ha tényleg szeret mint barátot akkor elfogad olyannak amilyen vagy. Max nem együtt pasiztok majd ;)Különben is, attól,hogy a szexuális beállítotságod más, te úgyan olyan ember vagy mint akit eddig megismert. Ne aggódj ilyen miatt!
2014. okt. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!