Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szép lányoknak és/vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép lányoknak és/vagy nőknek minek kell megadni a tiszteletet és velük szemben udvariasnak lennem, amikor tudom hogy undort keltő a megjelenésem?

Figyelt kérdés

Holott napi kétszer fürdők, golyós és fújós dezodort használok, illemtudo vagyok, lelkiismeretes.


Úgy látom teljesen felesleges velük udvariasnak lennem.

Fiatalon még gázabb voltam, de mára férfiasabb a megjelenésem nagy izomzat nélkül. 32 éves vagyok.



2014. okt. 16. 06:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Úristen... Tehát aki nem akar tőled semmit, azzal bunkón kell viselkedned? Tehát akkor bunkó vagy az emberek legnagyobb részével (férfiak, nők mondjuk 25 alatt és 35 fölött?), csak azért, mert nem jönnétek össze? Nem gondolod, hogy a - te szavaiddal élve - undort keltő megjelenésed mellé az se segít, ha még ráadásul prosztó vagy?
2014. okt. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vaaagy, ugye azt mondod, hogy fölösleges udvariasnak lenned... Tehát ha egy nő előtt kinyitod az ajtót, akkor ezzel "megvetted a jegyet" hozzá? Tudod, jófejnek lenni azért jó, mert így lesz körülötted normális hangulat, és így szeretni fog mindenki mint társaság. De hadd ne az a csaj legyen szemét, akit nem sikerült lekenyerezned azzal a barominagy szívességgel, hogy nem voltál vele bunkó... Úr isten komolyan sírok néhány emberen... Ti nem civilizációban éltek, ahol az emberek úgy általában normálisan viselkednek egymással, különösebb mögöttes akarat nélkül??
2014. okt. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, ezzel a felkiáltással én sem fogom átadni a néniknek a helyet a buszon:D
2014. okt. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Legyél velük bunkó, igen, hiszen valószínűleg anyukád is gyönyörű, szép, csinos, de rá is rácsapod az ajtót, mert nem akar tőled semmit. :)
2014. okt. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Á hagyjátok, hiszen ő ronda, ami feljogosítja arra, hogy tahó is legyen... Így már mindjárt jobban fogják szeretni, ronda tahóként:D Irány a lecsúszás!:D

Jah, és javaslom, hogy mivel egy ronda tahótól senki nem várja el, hogy ne legyen alkoholista, ezért nyugodtan legyél alkoholista is:D

2014. okt. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Így esélyed sincs ismerkedésre, nem hiába nem találtál eddig sem párt....


Amúgy aki neked "csúnya" nő, arra rávágod az ajtót?


Tudod, ma már a 15-16 éves fiúk is (nagy részük, akik intelligensek) normálisan tudnak viselkedni.


A csajoknál nem az a menő, ha tahó vagy. Lehetsz te izomagyú és 100kg-os is, ha bunkó vagy, nem kellesz a normális nőknek.


22/l

2014. okt. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert a szép lányok nők is ugyanolyan emberek mint te, mint az anyád vagy mint a legjobb barátod és kijár nekik a tisztelet.

A te önértékelésednek semmi köze nincs hozzájuk.

Egyébként meg hogy várod el, hogy ne tartsanak undorító, szánalmas baromnak, ha a tiszteletet se vagy hajlandó nekik megadni???

Undorító, szánalmas barom vagy, ezért nem szop le téged szívesen egy nő se.

Azt hittem, ez csak a 25 év alatti kategóriát érinti, de 32 évesen ez még gázabb.

Fúj.

2014. okt. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

En erre csak annyit tudok mondani, hogy egy 32 eves ferfi nem igy kellene viselkedjen!

Szanalmas vagy!

Sz.art se er, hogy hanyszor furdesz meg milyen dezodort hasznalsz, ha bunko vagy!

21L

2014. okt. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!