Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen magassággal felejtsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen magassággal felejtsem el a magassarkút, mert még óriásinak tartanak?

Figyelt kérdés

175 cm magas vékony lány vagyok.

Ezért sosem mertem felvenni magassarkút,max 3-4cmset mert alapból nagyobb vagyok mint a többiek és rosszul éreztem magam....

Viszont most jön pár alkalom,rendezvény ahova olyan ruhát veszek fel,ami többek szerint is megköveteli a magassarkút...

és vettem egyet,de most ahogy próbálgatom olyan nagynak érzem magam,és félek,hogy mások kifognak nézni,hogy ilyen magas létemre még magassarkút is veszek...

Igy azzal kb 181 cm magas vagyok...

A barátom akivel megyek majd, 187 cm,így magasabb lesz még így is ...Ti nem néztek furán egy magas lányra?


2014. okt. 16. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
en azt neznem furan hogy egy jo csaj egy gizda gorbehatuval jar
2014. okt. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
El ne felejtsd. Szép hosszú, végetnem érő lábaknál nincs szebb.
2014. okt. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

komolyan kérdeztem, és normális válaszokat várnék, ha vannak az oldalon rendes válaszadók is...

A "véget nem érő lábak"csak szerintem oltás?

2014. okt. 16. 15:15
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem nevetségesek a magas nők,kb olyan mintha kövér lenne,kiábrándító.
2014. okt. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem én vagyok a 2-es, de én is imádom a "véget nem érő lábakat", ez nem oltás. Egy magas csaj magassarkúban, hogy szépen megfeszüljön a vádlija, combja... és ehhez még miniszoknya, hogy teljes hosszában lehessen élvezni a látványt... esetleg egy szép fekete vékony harisnya... nagyon izgató!


Kár, hogy az én 178 centimmel kicsi az esély egy ilyen barátnőre.:(

2014. okt. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha neked tetszik, és tudsz benne rendesen járni, akkor szerintem vedd fel nyugodtan! :-)


Tényleg vannak olyan ruhák, amikhez sokkal jobban áll egy magassarkű cipő.


Én 177 cm magas vagyok, csak alkalmanként hordok magassarkút (nem a testmagasságom, hanem kényelmi szempontok miatt), de sose jutott eszembe számolgatni, hogy akkor most hány centivel nézek ki benne magasabbnak, vagy hogy a Párom még így is magasabb-e nálam pár centivel.


Magassarkúban még jobban meg szokták nézni a lábaimat, de még soha nem fordult meg a fejemben ilyenkor, hogy esetleg azért néznének, mert közben az jár a fejükben, hogy "hogy vehet fel magas nő létre ilyen cipőt". :-)

2014. okt. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia :). Én lány létemre 184-vagyok és max 10 centiig felveszem magassarkút utcára. Engem nem zavar. Inkább még jobban meg is néznek :) Otthon 20 centis csizmám is van de az csak otthoni :)
2014. okt. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!