Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan pasi, aki szexinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pasi, aki szexinek találja a hosszú műkörmöket?

Figyelt kérdés
Férfiként sosem értettem, miért csinálnak csajok maguknak hosszú agyondíszített műkörmöt. Engem inkább rémiszt egy ilyen nő, mint vonz. Van itt olyan, akinek bejön? Csajok, ti miért csináltattok/csináltatnátok ilyet?
2014. okt. 16. 15:59
 1/5 DanteSparda ***** válasza:
szerintem undoritó 24F
2014. okt. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van az a fajta, ami tetszik. De nagyon ritka.


21/F

2014. okt. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én gyűlölöm. Mi értelme van? Semmit sem tud vele csinálni, mindig rettegni kell, hogy le ne törjön, stb.
2014. okt. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én lány vagyok, egyszer kaptam ilyen ajándékot karácsonyra a páromtól, hogy csináltathatok műkörmöt, de persze nem volt túl hosszú és egyszeri alkalom volt.

Igazából én sem túlzottan vagyok oda az ilyen műkörmös lányokért. Túlságosan kényesek a körmeikre és sok mindent nem akarnak megcsinálni a műkörömre fogva.

2014. okt. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem nagyon bejön, szexinek találom, talán már túlságosan is. persze a totál igénytelent nem, de ha hosszú és szépen van megcsinálva azt igen. meg hát az se mindegy milyen csajon van.

szóval ízlések és pofonok! ha téged rémiszt az nem is baj, megmaradnak ezek a csajok nekem :P mivel a kereslet szüli a kínálatot, nyilván sokan szépnek találják csak nem reprezentálják magukat elegen ezen az oldalon. ráadásul a nők egymásnak is akarnak tetszeni, meg a reklámoknak/tv-ben látott celebek mintájára akarnak kinézni.

gondolom tudat alatt a hosszú köröm egy női szimbólum, olyan mint a tűsarkú, vagy a vörös rúzs, sok embernek nem tetszik de ha egy klasszikus nőiességet ábrázoló képet akarnak mutatni, mondjuk egy modell fotón, akkor tuti ezek lesznek a csajon.


24/F

2014. nov. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!