Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a Férfi nagyon nyeregben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a Férfi nagyon nyeregben érzi magát, hogy tudnám kicsit lelohasztani a fene nagy önbizalmát, hogy biztosan jó nálam? Többi lent!

Figyelt kérdés

Ő bizonytalan még az irántam való érzéseiben, és valószínű ha én sem éreztetném, hogy annyira nagyon odavagyok érte, akkor lehet feléledne benne ez a meghódítási vágy, a vadászösztön és esetleg én is jobban elkezdeném érdekelni.


Jelenleg nem érzi szerintem, hogy én kihívás lennék számára, mert úgy hallottam, hogy tudja, hogy én odavagyok érte.


Ilyen helyzetben mi lenne a legjobb megoldás? Nem feltétlen taktikát, csak valami tanácsot szeretnék kérni. :(



2014. okt. 16. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Flörtölj más srácokkal
2014. okt. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

addig kavarsz meg kéreted magad mig keres másikat és nem lesz a te nyergedbe hanem a máséba

ez mindig igy van

ha látja hogy játszol vele lelép

én ezt tennem meg mások is

ha akarod akkordugjatok ha meg nem akkkor hagyd

mert elmeséli másnak mijen vagy és hoppon maradsz :-o

2014. okt. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Dugjunk? Most itt nem is dugásról szól a kérdés.
2014. okt. 16. 16:25
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

3# as de a lényeg az vagy nem akarsz vele semmi ojat kétlem

ha tettszik neked akkor biztos elképzelted vele már az ágyban is

ha nem akkor ribizli vagy ne széditsd

2014. okt. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen problémákat vet az fel, hogy ekkora az önbizalma? Flegmáskodik veled vagy mi? Nem keres magától? Nem próbál a kedvedben járni sehogy? És benned nincs semmi bizonytalanság azt illetően, hogy őt akarod-e?
2014. okt. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

6#

A problémát abban látom, hogy így nem érzi Férfi létére, hogy engem meg kellene hódítani. Legalábbis próbálom nem annyira kimutatni az érdeklődésem, de visszahallottam, hogy tudja, hogy nagyon jó nálam. És igen, jó a kérdésed, mert az az igazság, hogy én is bizonytalan vagyok, de én kevésbé, mint ő. Az én bizonytalanságomat pedig az okozza, hogy úgy érzem, ő nincs annyira nagyon-nagyon oda értem. Így nem akarok én sem illúziókat kergetni.


Egyébként keres engem mindig, néha én is rá írok természetesen, de 80-90%-ban még mindig magától ír.

2014. okt. 16. 16:44
 7/7 anonim válasza:
Ha mindig Ő ír akkor garantált a siker. Ha meguntad a várakozást lépj te.
2014. okt. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!