Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már több mint 5 hónapja nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már több mint 5 hónapja nem tudom túltenni magam egy fiún, miért nem bírom elfelejteni? Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
2014. okt. 16. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Találkozz vele!
2014. okt. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem több mint egy év kellett hozzá... türelem idő. Hülyén hangzik, de nem nagyon lehet mást tenni. És talán még ma is miatta lógatnám az orrom, ha nem töltöttem volna együtt sok hétvégét és egy nyaralást egy másik fiúval aki tetszik. Most szomorkodhatok miatta, de ez már más kérdés, nem mindenki akkora szerencsétlen a szerelemben mint én :D


U.I. Egyik sráccal se jött össze, de nekem így is megy. Amennyi eszem van túlságosan is ragaszkodom olyan emberekhez is akik tojnak rám :(

2014. okt. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#2: mintha magamat olvasnám, csak én srác vagyok. :) Főleg az utolsó sorok...
2014. okt. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Felejteni mas karjaban a legkönnyebben...
2014. okt. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! :) Az volt a baj, hogy egyszerűen annyira szerelmes voltam, hogy teljesen már énemet ismerte meg. Annyira el voltam szállva magamtól, nem is csodálom, hogy megutált. Nem tudom jobban leírni, hülyén viselkedtem. Igazából nem vesztünk össze, csak már nem írt, én meg nem akartam még azzal is tovább járatni magam, hogy folyton írok neki, hogy írjon már vissza. Azóta sokszor láttam, buszon egymás mellett álltunk, stb. de nem köszönünk (én köszönnék, de ha ő nem köszön vissza az már megint nekem gáz).
2014. okt. 16. 18:42
 6/9 A kérdező kommentje:
De nem tudok azóta egy srácot sem közel engedni magamhoz. Egyszerűen nem megy. Annyira szeretném az egészet újrakezdeni, és megpróbálni nem megbolondulni, hogy újra megismerhessen.
2014. okt. 16. 18:44
 7/9 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a helyzetben vagyok sajnos. :/

Én is újrakezdeném de lehetetlen.

2014. okt. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Reggel és néha délután szoktunk együtt buszozni a suliba, én kerestem nagyon sokat neten, de nem találtam. Aztán egyszer csak bejelölt, mint kiderült én is bejöttem neki, 2 hétig keresett..ő talált is. 1 hónapig éjjel-nappal beszéltünk, találkoztunk, kísértük egymást, mondhatni már majdnem összejöttünk, de aztán mégsem. azóta alig megy azzal a reggeli busszal, amivel én, szerintem direkt. (a szomszéd utcában lakik, ugyanott szoktunk felszállni)
2014. okt. 16. 18:50
 9/9 anonim válasza:

Ugyanez a helyzet nallam is ugyerzem soha nem fogom tultenni magam rajta:(

Ha van kedved beszelgetni irj nyugodtan:)

2015. ápr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!