Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Általában lehet hinni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában lehet hinni a megérzésnek?

Figyelt kérdés

nem női megérzés mivel fiú vagyok, de van egy lány aki...


úgy érzem hogy nagyon nagyon odavan értem, csak nagyon nagyon jól titkolja, és nem akarja kimutatni...

amikor találkozok vele(nem randi), akkor látom a szemén meg az arcán, hogy majd megvesz értem, és mélyen legbelül azt szeretné, hogyha ott helyben megkérném a kezét, és elmondanám mindenkinek, hogy én őt nem bántam meg hogy megismertem...

A szeme szinte úgy szikrázik, amikor rámnéz, mint egy 4kw-os pislákoló reflektor :) Már már fáj.

Rá sem kell néznem, és akkor is érzem, hogy ő engem néz...sőt voltak már olyan pillanatok, hogy rosszul éreztem magam, és azt éreztem hogy valami baj történt vele, meg mi lenne velem nélküle...És tényleg történt is, pontosan akkor amikor erre gondoltam, majdnem meghalt...


Kicsit fiatal(18), és még nagyon sok kérdőjel van a fejében...de nekem akkor is kell! Már fejben eldöntötte, hogy én leszek a férje, meg azon is gondolkozott, hogy milyen gyerekeink lesznek! Nekem nem mondta, de nagyon durván érzem!


Azt is látom a szemeiben, hogy fél egy kapcsolattól, fél attól hogy milyen ha le van kötve egy fiúval, ugyanakkor titokban, szíve szerint, a Föld hangosbemondójába nyugodt szívvel közölné, hogy akar engem.


Lehetséges hogy ilyen durván érzek mindent?


Ismerem több lányt is, és kinézettől függetlenül(hiába szép) van akinél ridegséget érzek...



2014. okt. 17. 12:37
 1/3 Kurtz Bickle ***** válasza:
Ez így kicsit meredek. A prekogníció illetve intuíció tapasztalatom szerint igen is valós jelenségek, ugyanakkor a zabolátlan elme képes teljesen értelmetlen, fura dolgokat is produkálni csak úgy "miért ne" alapon. Ember legyen a talpán, aki kiválogatja, hogy melyik melyik... :-)
2014. okt. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Belelàtsz a fej3be vagy olvasol a sorok közt. Sok boldogsàgot!! 😇😈 💑💏👪🐱🐀🐶🐇🍷💒💐💍
2014. okt. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
🐇
2014. okt. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!