Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nálatok mi ez a, ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nálatok mi ez a, , barnaszemű-barnahajú" lány ideál?

Figyelt kérdés

Én már a szőke hajú-kék szemű pasi ideált sem értetettem soha.(lány létemre).Akárcsak szőke fiúból barna lányból is rengeteg van és szinte mind ugyan úgy néznek ki.

(Én nem rég egy képen két ,,ideál lányra" azt hittem ugyanaz az ember...)



2014. okt. 17. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Rohadtul unom a szöcskéket (szőkéket).
2014. okt. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ez nem feltétlenül igaz, nekem pl. a szőkehajú zöldszemű lànyok tetszenek a legjobban :) 17/F
2014. okt. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát az bizony ritka és egyedi :)
2014. okt. 17. 21:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen kikötésem :D 18f
2014. okt. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Max olyan emberekbe botlasz bele, akiknek hasonló az ízlésük.

A fekete hajú kék szemű csajokból is a legtöbb ugyan úgy néz ki, ugyanúgy, mint bármelyik más párosítás.

2014. okt. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak 1 pici genetika(hátha megérted) szőke(világos) hajszínhez nagyon ritkán társul sötét szemszín(szinte soha). Tehát szerencsétlen szőke hajú kék szemű nemigazán tehet róla:(((
2014. okt. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én meg azt nem értem, hogy lehet valakinek "ideálja"... De amit végképp nem tudok megemészteni, hogy miért külsőségek alapján határozza meg valaki az ún. "ideálját".

Nekem nincs ideálom, de a barna hajú lányok általában jobban tetszenek.

2014. okt. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen ideál
2014. okt. 18. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!