Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kit/kihez mennetek felesegu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kit/kihez mennetek felesegul/ferjhez? Tulajdonsagok alapjan

Figyelt kérdés

Reszletesebb valaszt varnek annal h a baratnomet, baratomhoz.. tulajdonsagokra lennek kivancsi kit mi fog meg egy emberben hogy azt azegesz eletere maga mellett tudja! Aki ebben tapasztalt mennyi ido utan gondolta igy...

Trollok kimeljenek akik a sajnaltatas felsokat mondjak h penz meg ilyenek meg szemelyisegbeli dolgokra vagyok kivancsi es ugy tudom a papir Deak Ferenc nem az :D


2014. okt. 18. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:

A barátnőmet...akarom mondani, jelenleg a volt barátnőmet szerettem volna elvenni, eljegyezni, családot, alapítani....de sajnos....................................


-.-"

mindegy...nem jött össze. :'(

2014. okt. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Senkihez!
2014. okt. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mondom tulajdonsagok alapjan
2014. okt. 18. 09:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Az segít, ha van olyan felnőtt, hogy tudja, semmit nem jelent az egész házasság cucc azon felül, hogy dobunk egy csontot a családnak (letudjuk a "mikor komolyodsz már meg?" nagyikérdést, becseréljük az "úgy szeretnék már unokázni" verzióra)


Ha úgy értelmezem a házasságot, mint az elköteleződés egy következő lépését, akkor természetesen azzal vágnék bele ilyesmibe, akivel van egy többéves jó kapcsolatom, amiben a szex, az együttélés problémái, az időnk beosztása, az egymásra fordított energiák, az intimitás, a közös hobbyk, a szeretet mind rendben vannak... tehát voltaképpen azzal lépnék tovább, akivel egészen eddig nem szakítottam, mert valami szar volt :-)

2014. okt. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Költőnő? ***** válasza:
Fontos h megközelítőleg azonos értékrendünk legyen, szeressük, tiszteljük egymást, tudjunk/akarjunk a problémákról kommunikálni, amiben nem egyezünk, abban jobbá tenni a másikat és a hétköznapokban legyünk kompatibilisek. Ja, és persze a szex is fontos.
2014. okt. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Arról a lányról írok, aki eddig a legnagyobb hatással volt rám és akivel kapcsolatban voltak olyan gondolataim, hogy de jó lenne egy életen át vele együtt lenni.


Ő lebilincselően intelligens, a legokosabb, legértelmesebb lány, akivel eddig találkoztam, mindig kedves, mindenkivel jóindulatú, mindenkihez jóhiszeműen áll hozzá, nyitott, de egyáltalán nem azon a gyermekien naiv módon, hogy ne tudná kiismerni az embereket és ne tudná elképzelni, hogy vannak, akiktől csak rosszra számíthat, csak egyszerűen ilyen a természete, sosem éreztem rajta rosszindulatot. Ez persze gyenge pontja is lehet, mert esetleg próbálhatják kihasználni mások, de én meg sokszor pont úgy érzem, hogy ebben egész jól ki tudtam volna őt egészíteni, felhívni rá a figyelmét, ha épp szükségesnek tűnik.

Na, de tovább: okos, de nem okoskodó, van véleménye, el is mondja, de nem sulykol, van ízlése, visszafogott, nem harsány, tudja, hogy nem kell saját magát túltolni, ugyanakkor nem fél észre is vétetni magát, ha szükséges.


Ez a lány olyan, mintha az én sokszor borongós, kiábrándult, túlzottan racionális, kötött természetemen friss, üde fuvallatként könnyeden, nevetgélve, légiesen, optimistán, álmodozva átsuhanna és már csak ránézni is jó, mert attól jobb kedvem lesz és hiába próbálnék ellenállni, hiába érzem úgy, hogy nekem ez nem áll jól, nem való nekem, nem illik hozzám, egyszerűen mégis mosolyognom kell.

2014. okt. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!