Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most dobott a fiúm facen és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most dobott a fiúm facen és nagyon szomorú vagyok, mert nem volt annyi vér benne hogy megmondja az iagzi okot, hanem azt mondta hogy jobb pasit érdemlek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz érzés és hippi vagyok, de most egy cseppet sem tudok mosolyogni!

2014. okt. 19. 15:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Dikk.
2014. okt. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
:/
2014. okt. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elfelejteni. L
2014. okt. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
:'D
2014. okt. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Tépj be,nyalj bélyeget stb. amit a hippik szoktak csinálni
2014. okt. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Paprikás krumplit kolbásszal.
2014. okt. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Tamás06 ***** válasza:
ilyen miatt nem szomorkodj aki annyit képpes hogy szemedbe mondja hogy vége
2014. okt. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Azta a mindenit neki.
2014. okt. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
7-es válasz + gyenge jellem eléggé, én is az vagyok, de én megmondanám nyíltan, h már nem szeretlek, vagy vmi, mondjuk azt én se biztos, h van más, mert sztem az kb. a legszarabb érzés, bár, ha tudnám, h összefutok vele, akkor sztem még azt is mondanám. De most megjavult talán az enyém, szóval neked is össze fog jönni az igazi anguska, bár egy ideig nem tudod kiverni a fejedből, én azt mondom, h minél jobban fáraszd le magad vmi fizikai dologgal, esetleg sporttal, talán segít.
2014. okt. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Vagy mondjuk depis volt, nem akarta hogy vele legyél MERT ő nem elég jó (szerinte) és ezért.

Én is volt hogy inkább neten legyen vége, nem állok ki elé hogy azért mert ÉN úgy gondolom hogy szar vagyok, kicsi a f_szom, ez meg az...van ilyen. Személyesen beszéld meg vele, az a legjobb.

2014. okt. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!