Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden 24 év körüli nő azonnal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden 24 év körüli nő azonnal gyereket és csaladot akar? Honnan válogassak ha én még nem?

Figyelt kérdés

27 éves férfi vagyok. Olyan 5 év múlva szeretnék csaladot alapítani.

Sajnos nehéz part találni mert a 24 éven felüliek szinte azonnal gyereket akarnak,20-24 közt a bulizós korszakukat élik,elég kevesen alkalmasak komoly kapcsolatra,a 20 év alatti kislanyok nem potenciális partnerek.

Honnan tudnék válogatni?

27/F


2014. okt. 19. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Tudtad, hogy a nő is ember és nemcsak díszlet a lyuk körül?
2014. okt. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Most akkor mégis mit akarsz? Komoly kapcsolatot, vagy sem? Mert bizony ahhoz hozzátartozik előbb-utóbb egy gyerek is, legalábbis a legtöbb embernél.
2014. okt. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért nem azonnal...
2014. okt. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23 éves vagyok. Nem akarok még gyereket minimum 5 évig, és nincs "bulizós korszakom", soha nem is volt. Na erre varrj gombot, és keresgélj tovább!
2014. okt. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
A nők többségének az az elképzelése, hogy pár hónap együtt járás és felhőtlen boldogság után már jöhet is a gyerek. Szerintem a MINIMUM lenne 3-4-5 évet várni, de ma már akkora divat a szülés, hogy ez abszolút nem számít. Lassan a bulizós korszak se lesz jellemző, csak tinikorban, aztán rögtön jöhet a babázás. Nem kell se romantika, se jó házasság, se kaland, se utazás, se karrier, se pénz, csak gyerek. Ilyenek a nők, mániákus keltetőgépek.
2014. okt. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Nem kell se romantika, se jó házasság, se kaland, se utazás, se karrier, se pénz, csak gyerek. Ilyenek a nők, mániákus keltetőgépek."


Max. egyes nők.

Nem tudom, hogy te hol élsz, és mégis miféle nőket ismersz, de én ilyen szinten sosem tapasztaltam ezt.

Akármit is tapasztaltál, SEMMIKÉPP nem lehet rámondani ezt általánosságban a nőkre.

2014. okt. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Költőnő? ***** válasza:
#5-ös ennél nagyobb marhaságot életemben nem hallottam xd
2014. okt. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

22 éves vagyok, nem volt bulizós korszakom. Nekem nem életcélom a családalapítás.

Azt gondolom, hogy ha megtalálod azt a nőt akivel komoly kapcsolatot akarsz, akkor az a minimum, hogy ezt meg tudjátok beszélni, ha nem akkor nem is lesz hosszútávú kapcsolat.

(egy vélemény)

2014. okt. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bár marhaság lenne... Biztos nagyon szép helyen éltek, hogy ott normálisak a nők, de itt potyogtatnak, mint tyúk a tojást.
2014. okt. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!