Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nok sosem maradnak parkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nok sosem maradnak parkapcsolat nelkul?

Figyelt kérdés

Van ket ismerosom a face bookon.Ket csunya lany.....Nem volt senkijuk....Hat az egyikre ra irtam,ismerkedni akartam,de kiderult,hogy fiatalabb nallam sokkal(pedig 36nak is ki nezett).Abba maradt az ismerkedes....Masiknap az egyik lett kapcsolatban,nemsokara a masik -_-

Ennyire konnyu a csajoknak,hogy a csunyak is hamar tarolnak????? En atlagos vagyok,de senkinek se kellek.


2014. okt. 19. 18:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem nincs pasim, még nem is volt, és úgy néz ki, még egy ideig nem is lesz.
2014. okt. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ma 18:54 gondolom meg 16 vagy,vagy 15 :)
2014. okt. 19. 18:54
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem, nem annyi vagyok. :D Kicsit idősebb.
2014. okt. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
jah 17 :D akkor mar gaz,hogy nem volt meg senkid XD Mit csinalsz te lyany???? :O :)))))))
2014. okt. 19. 19:05
 5/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy találtak olyat, akiknek még tetszettek is. Egyébként nem hiszem, hogy nem láttál még életedben 20-on, 30-on, 40-en felüli nőt, aki egyedülálló lenne, úgyhogy nők is ugyanúgy maradhatnak párkapcsolat nélkül.

Meg aztán a kevésbé előnyösebb külsejű emberek közt is vannak, akik mégis vonzalmat tudnak ébreszteni másokban. De láttam már szerintem egész helyes nőt, aki évek óta egyedülálló volt. Nem annyira lehet erre szabályt alkotni és nem is feltétlenül a külsőtől függ. Vannak rámenősebb, bátrabb, közvetlenebb, ismerkedni jobban tudó emberek.

2014. okt. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ertem utolso.......Volt egy osztalytarsam akit nem tudtunk eldonteni,hogy fiu vagy lany.Mar 2 gyereke van azota.En amig ismertem,szinte beszelni se beszelt senkivel,annyira felos volt.....Megis van mar csaladja.
2014. okt. 19. 19:14
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem kamasz koromban egyáltalán nem volt kapcsolatom, és utána is volt, hogy évekig kapcsolat nélkül voltam (első kapcsolatom után).


Viszont a kérdésem: Miért akarsz olyan lányokkal ismerkedni, akiket csúnyának tartasz?

2014. okt. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
mert en is csunya vagyok :) tudom,hogy az vagyok a nok szemeben,hiba mondtak mar,hogy atlagos vagyok.
2014. okt. 19. 19:34
 9/13 anonim ***** válasza:
A hüle nagynéném. Itt koptatja a lelkünket, mert soha nem volt kapcsolata. Volt barátja (fiatalkorában), de az is lehet, hogy nem is feküdtek le. Hüle vénlány a szentem! :m
2014. okt. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem meg volt egy osztálytársam, a mai napig jó barátnőm, nem csúnya, de kicsit duci lány volt akkoriban, mára már lefogyott. Akkor is félénk volt, most is az. 35 évesen még egyedülálló és hosszabb kapcsolata sem volt. Tehát ne általánosítsunk azért!
2014. okt. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!