Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha tetszik egy fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha tetszik egy fiú?

Figyelt kérdés
Az van hogy nagyon megszerettem egy fiút. Úgy volt hogy ő írt rám először és mindig rámírt meg minden. Aztán annyit beszéltünk hogy belé szerettem kissé. Sziveket is írt meg mondta hogy gyönyörű vagyok. Aztán egyik nap hirtelen tök flegma lett teljesen megváltozott és már egy hete úgy ír hogy: ok, jo. Örülök ha egy smiley-t ír:S Más lányoknak meg látom hogy folyton ír meg minden.

2014. okt. 19. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Vallj be neki mindent
2014. okt. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom az lenne-e a legjobb..
2014. okt. 19. 19:51
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Próbáljátok ki az análszexet! Sokkal jobb, mint elsőre gondolnád. Különös köteléket tud kialakítani egy férfi és nő között.
2014. okt. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
En is igy vok csak annyi kulonbseggel h nem szerettem bele. Egy kocsog akk ha mas lanyoknak sziveket irogat (tudom, nem emlitetted azt). Nem erdemel meg teged!! Probalj meg tullepni rajta. Vagy vallj be neki mindent amit erzel iranta.
2014. okt. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az utolsó válaszolónak pacsiit. Igen igen sziveket írogat és engem meg leszar mostanában. de azért enm értem mert találkozni akar folyton de amugy meg így hétköznaponként leszar:')
2014. okt. 19. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!