Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nevetett ki anyukám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nevetett ki anyukám, mert azt mondtam, szerelmes szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

Ritkán beszélgetek vele ilyen nyíltan, és végre ki tudtam ezt így jelenteni, ő pedig kinevetett.

Sose éreztem még azt, amiről beszélnek, hogy most találtam valakit és nem akarok nélküle lenni és egész nap rá gondolok és ez fáj.

Mi ezen a vicces?

17L



2014. okt. 19. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
majd megtudod ha túl leszel egy két csalódáson...
2014. okt. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak a sors gonosz kacaja ült ki arcára. :D
2014. okt. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem kinevetett, hanem az valami tapasztalt, nosztalgikus, örömteli " na a kislányom felnőtt " féle kacaj lehetett
2014. okt. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most mit írjak erre, hülye egy anyád van. :)

Szerintem ezt ő sem gondolta komolyan, utána biztos elgondolkozott rajta.

Kíváncsi leszek mi lesz a reakciója ha bejelented, hogy van valakid, ne adj Isten be is akarod mutatni. :D

2014. okt. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!