Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk többségének miért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk többségének miért a barnahajú, barnaszemű lányok tetszenek?

Figyelt kérdés
Itt a gyakorin valaki feltesz egy kérdést sokan a barna hajat,szemet írják. Miért?

2014. okt. 24. 20:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezek szerint ez sokaknak tetszik. Pech, zöld szemem van. :)
2014. okt. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem kék -.-

Na nem baj.

2014. okt. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szokott lenni fordítva is kérdés, és a lányok is azt mondják barna haj/barna szem. Többségében. :)
2014. okt. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mert ez a leggyakoribb, ebből van a legtöbb, lehet válogatni.
2014. okt. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
azért mert alapból több, gyakoribb a barna haj és vagy szemszín, gondolkodjál már ember
2014. okt. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A szőke haj,kék szem miért nem tetszik?
2014. okt. 24. 20:41
 7/13 anonim ***** válasza:
Azt én nem tudom, hogy a többségnek miért az tetszik, de nekem a vörös haj és a zöld szem a favorit.
2014. okt. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg genetikai dolog, a magyarok barna hajúak és szeműek voltak. Nekem tetszik a szőke haj-kék szem is.
2014. okt. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem is barna hajam barna szemem van.a barátomnak zöld szeme szőkés haja. akkor ő már nem is magyar??

Szerintem ez nem szemszín függő.a barna szem ártatlanságot sugall és barátságosságot a kék szem rideg és nem annyira szenvedélyes mint egy barna..szerintem.

2014. okt. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

Mert Közép-Európában ez a párosítás a leggyakoribb,így a legtöbb szép lány,akit látok az utcán,barna szemű és barna hajú.Ez nem azt jelenti,hogy csak ez tetszik,ez a döntő vagy a többi lány nem is szép,csak a nagy számok törvénye alapján mivel többségben vannak,több szép is van köztük.

De tudok mutatni 10 olyan barna szemű,barna hajú lányt,aki egyáltalán nem tetszik és mondjuk 10 olyan szőke kék szemű lányt,akik mind mind gyönyörűek.Nem ez dönti el.

2014. okt. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!