Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a lakótársam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a lakótársam, hogy ne járkáljon meztelenül?

Figyelt kérdés

Le kell szögeznem, hogy nem zavar a meztelenség, napi szinten járok edzeni, zuhanyozni is ott szoktam, alapjáraton sem vagyok prűd ember. Azt viszont kezdem kifejezetten rühellni, hogy miután hazaérek, a lakótársam szőrös feneke és alaktalan teste fogad. Én sem szoktam sok cuccot viselni a lakásban (póló+alsógatya, estefelé csak az utóbbi), de a közös helyiségekbe nem megyek be csupasz alsótesttel, nem dörgölöm hozzá mindenhez a fenekem és a f*rkam, szerintem ez nem higiénikus. Mikor szólok neki, hogy legalább egy gatyát kapjon fel, mert nem akarok utána leülni arra a székre, ahova odaizzadt és hullatta a szőrét, visszatámad, hogy én korlátozom őt a szabadságában, ráadásul biztos le is nézem, mert szerintem ő rosszul néz ki (tény, hogy egyáltalán nem felemelő a látvány, viszont az ő teste, valakinek biztos tetszik, nem ítélkezem, ez a legkevesebb). A tisztaságra vonatkozó érveim pedig állítólag azért nem állják meg a helyüket, mert ő minden nap letusol. Ezek után mivel hassak rá? Költözni nem akarok, mert amúgy jófej srácról van szó és a lakás is barátságos.

Kösz a válaszokat?

(U.i.: ez a leglátogatottab kategória, azért tettem ide a kérdést)



2014. okt. 25. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gonosz tanács, de cseszegesd a randa testével, előbb-utóbb szégyelleni fogja és akkor majd hord ruhát.
2014. okt. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátkozz össze egy meleg sráccal és vidd haza. Szerintem zuhanyozni is ruhába fog.
2014. okt. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az sem mindegy ,hogy te srác vagy e vagy nő, mert ha nő, nyert ügyed van.

Ha srác, egy kicsit neccesebb, de ez róla szegénységi bizonyítvány. nem lehet jófej, ha nem érti meg ,hogy nem akarod a himbilimbijét látni a konyhaasztalnak dörgölve, azezáltal félig kibuggyanó makkal

2014. okt. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pár ügyesen a széken felejtett, szúrós de nem komoly sérülést okozó tárggyal.
2014. okt. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tomi54321 válasza:
Ez teljesen egyszerű...csak vidd fel pár haverod vagy egy lányt.Eléggé zavarba fog jönni a kis szabadságdús barátod.:D
2014. okt. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fura, én szeretek meztelenül lenni, de

1) dobok egy törölközőt a székre, mielőtt leülök rá, és ha valakit zavarna, vagy felvennék egy gatyát, vagy tisztáznám,h.mi zavarja, és hogyan oldhatjuk meg. De semmiképpen nem ignorálnám az illetőt, főleg nem a lakótársamat...

2014. okt. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Vittem már fel barátokat, akkor bement a szobájába és felvett egy fürdőköntöst. Mellesleg egyikük meleg,de szegény srác mondta, hogy inkább kössük be a szemét, mert felfordul a gyomra (átjött hozzán dumálni, széttárt lábakkal ült, nem zavartatta magát), neki elég, ha a teremben lát okádék alkatú faszikat (együtt edzünk, ott spanoltunk össze).

Tény, ha jól nézne ki, sokkal kevésbé zavarna, de akkor se örülnék, hogy mindenhol otthagyja a nyomát.

Egy darabig még türelmes leszek, aztán jön a worchester-szósz az asztal szélére, erőspaprika a székre stb. :D

2014. okt. 25. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!