Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha húszas éveim alatt egyáltal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha húszas éveim alatt egyáltalán nincs kapcsolatom, gyakorlatilag el is cs*sztem a fiatalságomat?

Figyelt kérdés
Meg persze az utána lévő éveket is, mivel ugy egy harmincas nő már nem sok mindenkinek kell, meg a szabad férfiak nagy része abban a korban valószínűleg olyan is...
2014. okt. 25. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:

"meg a szabad férfiak nagy része abban a korban valószínűleg olyan is..."


Mégis milyen???

2014. okt. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"Arra" itt vagyok. 24, f
2014. okt. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Feltételezem nem lehet véletlen, ha egy férfinek 30-40 éves kora környékén még nincs legalább tartós kapcsolata. (Persze ugyanez vonatkozik a nőkre is.)
2014. okt. 25. 17:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, ja. Én most éppen a 20-as éveim rontom el. De nem intencionális. :D
2014. okt. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem rosszul gondolod, ha jól értem, te lány vagy, na szóval a srácok 25 évesen vannak abban a korban, mikor örülnek a fejüknek mert megkaphatnak minden lányt 18 tól 35 ig, akár fiatalabbal is ismerkedhetsz
2014. okt. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szóval azért, mert nem dugtam meg senkit a 25 életévem alatt és nincs párkapcsolatom, ezért ugyan olyan korcs vagyok, mint te, akinek 30 éves korára sincs senkije.


Szép elgondolás! Szerencsére én azért többre tartom magam egy hülye korcsnál.


" szabad férfiak nagy része abban a korban valószínűleg olyan is..."


Milyen? Peches?


Ahogy nem lehet mindenki milliomos, nem járhat mindenki ferrárival, és nem lehet mindenkinek nettó 600e-et fizető állása családi vállalkozás keretében, így a párkapcsolat se jár mindenkinek.


25F

2014. okt. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy 30 vagyok, még jópár évig 30 alatt leszek, de előreláthatólag végig egyedül is leszek.
2014. okt. 25. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!