Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Így mi értelme az életnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így mi értelme az életnek?

Figyelt kérdés

Mérnökként végeztem, épp munkát keresek. Csomó interjúra behívtak, de valószínűleg el fognak meszelni, mert csak középfokon tudok angolul. Kapcsolatom sincs, nem is volt soha. Soha senki nem mondta még nekem azt, hogy szeret.


Ez az a két dolog ami előre vinné az ember életét (munka, család), de nekem egyik sincs.


2014. okt. 25. 18:10
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
42. Regisztrálj egy társkeresőre.
2014. okt. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
0%
majd lesz.
2014. okt. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
elegem van az internetes társkeresésből, meg a sok elvetélt lehetőségből, amikből nem lehet(e)tt semmi a távolság miatt.
2014. okt. 25. 18:12
 4/36 anonim ***** válasza:
ez a mérnökök sorsa :(
2014. okt. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
79%
Anyanyelvi szinten beszélek angolul, de ez nem korrelál a párkapcsolati szerencsémmel. :D Esetleg fordítottan.
2014. okt. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak középfokon tudok angolul, de még állásinterjúra se hívnak be. Egy közgazdász.
2014. okt. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
neked legalább van mit felmutatnod ebben a sz*ros életben..
2014. okt. 25. 18:14
 8/36 anonim ***** válasza:

Állj hozzá pozitívan középfokon már beszélek, ami szerintem nagyon jó.

Én is sokáig így gondolkodtam, mint te, és minden összedőlt.

Pedig a mérnökökre elvileg kereslet van...

2014. okt. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy semmit ne adj fel! Mindig lesz olyan, hogy jobb, de ha feladod, és negatívan állsz hozzá, akkor csak rontod a helyzetet. Fogadd el, hogy ennek így kellett történnie biztos azért, mert később jobb lesz.


Ha ezt nem tudod magaddal elfogadtatni, akkor keress egy pszichológust, a lényeg, hogy NE.ADD.FEL!

2014. okt. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
menj oszt igyál egy kis pálinkát :D
2014. okt. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!