Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem de ő így nem fogad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem de ő így nem fogad el. Mit tegyek? Felejtsem el vagy küzdjek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem őt de azt mondta csak akkor lenne esélyem nála ha változtatok a külsőmön (súlyomon), ami úgyebár nem egyik napról a másikra menne hónapok kérdése. És nincs rá garancia, hogy megvár. Állandóan megjegyzéseket tesz és nem tudom, hogy azért mert így akar rávenni, hogy változtassak vagy csak ennyire bunkó. Ti mit tennétek a helyembe?
2014. okt. 25. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Tehát egy olyan ember kell neked, aki nem a belsődbe szeretne bele, hanem a külsődbe? Komolyan ilyen sekélyes, felszínes alak kell neked?
2014. okt. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
felejtsd el. változtass ha neked így nem jó. ne miatta,magad miatt max. és olyat keress,aki szeret. téged,ahogy vagy.
2014. okt. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hány éves vagy, de az a tippem, hogy 20 alatti. Tudod, a lányok ebben a korban nagyon ritkán tartanak ki életük végéig egy pasinál. Szóval kezdj csak el fogyni meg edzeni. Ha addig talál valakit magának, akkor még van időd tovább edzeni pár hónapot.
2014. okt. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Felejtsd el!


Ha változtatni akarsz a súlyodon, azt csak a saját egészséged, illetve saját magad miatt tedd!


Sose kellene olyan férfi, aki ilyen feltételekhez kötné, hogy velem legyen!

2014. okt. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Költőnő? ***** válasza:
ez nem motiváció. Ez bunkóság. A mese többi részét hagyjuk is. Ha neked egy bunkó kell, koplalj érte.
2014. okt. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!