Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye változhat ez még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye változhat ez még?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, és régen teljesen normális voltam, volt 2 'barátom' is persze semmi sem történt csak 1 kézfogás, arcra puszi, tehát igazából még nem voltam kapcsolatban senkivel. Aztán egyszer csak megismertem valakit, egy lányt, aki több évvel idősebb nálam. Észrevettem, hogy túlságosan tetszik, és az elején mindig azzal nyugtattam magam, hogy normális, hogy aki szép, azt szépnek látom. 1 éve viszont teljesen beleestem és még mindig nem múlt el. Nem akarom ezt, soha nem akartam ilyen lenni, biszexuális vagy leszbikus, és mindig próbálom meggyőzni magam hogy csak rosszul gondolok valamit. A mai világban még túl nagy bélyeget nyom az ember életére az ilyesmi.


A lényeg az, hogy sok kérdésnél láttam, hogy azt mondják, ilyen korban még csak 'próbálgatunk' dolgokat, és majd kinövünk ebből. Tényleg csak egy fázis ez? El fog múlni? Milyen tapasztalatok vannak erről?


bocs a megfogalmazás miatt, nem akartam túl sok részletet írni, és összevissza vannak a gondolataim



2014. okt. 25. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem szerelmes vagy belé, csak kíváncsi. Ez természetes a korodban.
2014. okt. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sok 13-16 éves lány hiszi magát leszbikusnak.
2014. okt. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
36%

Erkölcs vs. szexualitás?


Nézd, lehet, hogy jön majd egy pasi, és úgy elvarázsol, hogy azt se tudod majd, milyen lehetett nő iránt érezni :) Tudod azért találták ki a 18 éven felülieknek kategóriát, mert ilyenkor "kialakulóban" van a szexuális identitás... Végül ahhoz a nemhez fogsz vonzódni, akiben megtalálod majd a "gyönyört". Ez normál esetben heteroszexuális kapcsolatokat eredményez,mert ez az élet rendje, de ha bele mész a leszbikusi kapcsolatba, akkor az agyad "megtanulja", hogy a szexuális kielégülésed nőtől fog származni, nem pasitól. Ez odáig fajulhat, hogy akár visszataszító is lehet majd számodra egy pasi...

Persze toleráns világban élünk,szerintem nem fognak emiatt diszkriminálni, de szerintem jól fontold meg, mibe kezdesz bele.



Ne zárkózz el a pasik előtt, ez a lényeg.. Ha meg nem akarod gyakorolni ezen vágyaidat, akkor nem fog kiteljesedni.. Ha nagyon bele mászol a dologba, akkor "úgy maradsz", és az lesz már utána a normális..


Ilyen korban normális, hogy az azonos nem iránt is érezhetsz.. Viszont ezzel tanítod a testedet, és az agyadat, tehát ha engedsz a kísértésnek, és bele mész egy több éves leszbikus kapcsolatba, akkor valszeg már sose v

2014. okt. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!