Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom, akivel régóta beszélgetünk és eddig csak barátkoztunk, nem volt semmi köztünk. Mióta nincs barátnőm rengetegszer keres és elmondta, hogy nem érzi jól magát a kapcsolatában. Rengeteget találkozunk és keres engem programokkal. Kezdek vonzódni hozzá.

Lenne értelme, ha kezdeményeznék?

Félek, hogy a barátságát elveszteném.

Hogyan tudnám kideríteni Ő mit szeretne?



2014. okt. 25. 19:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha jól értem akk jár valakivel. Így nem is értem a kérdést. Ha tényleg rossz a kapcsolata akk szakít vele. De neked addig nem kellene beleszólnod. Gondolj csak bele ha a srác helyében lennél... te sem örülnél neki...
2014. okt. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!