Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, szerintetek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, szerintetek milyen csajok vonzóak? Kinek milyen az esete?

Figyelt kérdés
Mindenki irja le a korát és hogy hánytól hány éves korú csajjal járna,neki mi a legfontosabb egy lányban,vékony vagy ne ,stb!! :)

#stílus #szabad vélemények
2014. okt. 26. 01:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

15/F

14-18

Többit meg priviben leírom ha írsz:D

2014. okt. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

18/f

160-184-85-ig belefér.

Legyen rajta mit fogni...

2014. okt. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Külsőre az ilyenek-

[link]

20-nagyjából 30ig.

2014. okt. 26. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

És mi a fontosabb a segg vagy a mell?

Melyiket választanátok?

-szép lány,jó cici de semmi popsi

-szép lány,jó segg de kicsi cici

Na értitek egy lány esetében melyiket találnátok vonzóbbnak?

2014. okt. 26. 02:24
 5/11 anonim ***** válasza:

17-19 között:)

vékony de ne nagyon!

a segge nekem jobban számít mint a melle de persze az arca a legfontosabb...ha ez mind oké akkor nézem a belsőt :D

2014. okt. 26. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

a formás test a lényeg,tehát a popó.

a mellnél annyi hogy ne lógjon,ezért ebből a szempontból a kicsi a jobb.

2014. okt. 26. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem kb.-ra az ilyen nők tetszenek:

[link]

32 éves vagyok, 28-35 éves korú nővel járnék.

2014. okt. 26. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Imádom a vörös hajúakat... De egyébként a barnák is nagyon tetszenek. Szeretem a barna szeműeket. Legyen rajta fognivaló, nem szép, ha deszka valaki. Legalább cici vagy popsi legyen. És legyen értelmes, jelentsen szellemi kihívást, a bamba/buta lányoktól kiráz a hideg. Ha még ennek tetejében az ágyban is passzolunk, az már mennyország, ilyen kombó nem hiszem, hogy létezik :D
2014. okt. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
160-170cm, 50-60kg, hosszú egyenes szőke haj, nagy bociszemek, kis mell, formás fenék. Kb.ez az ideálom. :) 17/f
2014. okt. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
22 éves vagyok és szerintem a kor nem számít... hajszín szerintem változó kinek mi jön be de a lényeg h ápolt legyen egy hölgy külseje adjon magára(haj,bőr,öltözködés stb..) legyen persze szép kis popsi meg formás cickók de nem az számít hogy mekkora én szerintem. Személy szerint szeretem ha barnább egy hölgy bőre de ha kis fakó azzal sincs semmi gond. Mivel én rendszeresen sportolok szeretem ha egy hölgy is elhivatottan sportol akár kondit labdajátékot harművészetet bármit! :)
2014. okt. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!