Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is emiatt sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is emiatt sokkal jobb a nőknek?

Figyelt kérdés
pl nekik sokkal jobb az orgazmusuk tovább is tart több féle orgazmusuk lehet alapjába véve szebbek jobb illatuak mint a férfiak aztán nekik könnyebb párt találni válogathatnak és nekik könnyebb is az életben és ők még szülhetnek is mi meg nem :(
2014. okt. 26. 14:18
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

igen gyerek/család centrikus vagyok miből gondoltad? :)


az a lelépős dolog igen megeshet de fordítva is szóval nem 100% :)


a nők is el tudják magukat tartani azért már nem a 18. században élünk :D

2014. okt. 26. 14:25
 12/19 A kérdező kommentje:
hát én tuti császárral szülnék ha lehetne :D
2014. okt. 26. 14:27
 13/19 anonim ***** válasza:
# 6, én is egyedül lakom 23 évesen és eltartom magam, megvan mindenem. Mi köze ennek ahhoz hogy vki nő-e vagy férfi.
2014. okt. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
A császár sem jó, utána egy csomó ideig fel sem tudsz kelni rendesen, nem hajolhatsz ameddig be nem gyógyul.
2014. okt. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ertsd, annyi, hogy egy ferfinak ezt konyebb elerni.


Mashogy viszonyulnak a munkaadok egy ferfihoz, mint egy nohoz etc etc, de ebbe szerintem most ne menjunk bele.

2014. okt. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
nem kötözködni akarok de az ismerőseim nagy része panaszkodik hogy mindenhova nőket keresnek és csak azért nem veszik fel mert nem nő o.O
2014. okt. 26. 14:34
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
A fiatal nőknek az élet tényleg mindent ingyen és bérmentve odaad. Annyi pozitív diszkrimináció éri őket, hogy az valami iszonyatos. Ez egészen addig tart amíg el nem kezdenek dolgozni és öregedni.
2014. okt. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Költőnő? ***** válasza:
100%
ecsém nekem már vágták át a hasam, ha tudnád mivel jár nem mondanád ezt!
2014. okt. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
85%

1,biztosan vannak olyan lányok akiknek ad az élet valamit csak mert szépek és fiatalok, na nekem ilyenben nem volt részem, nagyjából mindenki leszart fiatalon. mondjuk nem is tudtam, hogy kinek a farkát kell kezelésbe venni ahhoz hogy előrébb jussak :)naiv fruska voltam szerelmi álmokat szövögetve.


2,a többszöri orgazmust és a szülést nem cserélném el semmiért.


3, ha nem tisztálkodok én is szagosodom, ez emberi tulajdonság nem a férfiak kiváltsága'.


4,nem tudtam válogatni mert aki tetszett annak én nem és viszont, mi ebben a válogatás lehetősége :D

2014. okt. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!