Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok, férfiak és nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, férfiak és nők! :DD Ha lehetne választani, akkor melyik testet szeretnétek jobban? (kép)

Figyelt kérdés

Na szóval, hogy értsétek.

Átlagban a legjobban elfogadott, legvonzóbban tartott: nagy mell, kerek fenék, lapos has, hosszú vékony lábak. kb: [link] Sokan ezt szeretnék. De ha ez nem adatik meg, akkor melyiket szeretnétek jobban? Nők: melyikben éreznétek jobban magatokat, Férfiak: melyik női test jön be jobban?

1. A testesebb, szinte mindenhol van legalább kis felesleg: [link]

2. Vagy pedig vékonyabb, talán kisebb fenék és mell: [link]


Kérlek válaszoljatok őszintén és legalább a nemetek írjátok le, nem támadás a másik teste ellen, nem féltékenység, szimplán csak kíváncsiság, felmérés, hogy ha nem pont olyan, mint az átlag álomnő, akkor melyik a jobb. :D

Tudom, hogy sokaknak már alapból inkább az egyik felé húz a szívük (vagy a szerszámuk), most tényleg csak körvonalakban hoztam példát és azért, hogy véleményt nyilvánítsatok :))


2014. okt. 26. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
1. Egyértelműen!!! Gyönyörű nő. :) Szeretem az ilyen alkatot, ha a párom ilyen lesz, kikészít majd a testével. :) 17/f
2014. okt. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezek közül egyik sem. Valahol a kettő között lehet az, ami se nem kövér, sem nem egy csontváz.
2014. okt. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A másodikat.
2014. okt. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

alapvetően az amelyiket megkedveltem és el tudom képzelni vele, hogy szeretkezzünk :D

Mert láttam már Adriana szintű nőt akit nem lehetett elviselni 10 percnél tovább, nagyjából mindenki a környezetében a fejét fogta :DDDD


De oké, csak test alapján: adriana, és a második.

2014. okt. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Második de+5 kiló F22
2014. okt. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egyik linkelt se jön be. :S:D

Az "álomnő" valóban sok fiúnak bejön. Nekem vékony... A második meg sok, a harmadik meg szintén vékony. Sőt.

Nekem a nagyobb ( nem túl nagy, nem lóg, de formás vagy kicsit lóg de még is van formája, hasonló mondjuk:

[link] ) mellek jönnek be. Comb ügyileg meg nem kell hosszú vékony. Nem is kell hosszúnak se lenni, ugyan akkor a kicsi se annyira bejövős. Valahol a kettő között. Legyen mit rajt fogni, legyen azért feszes, ugyan akkor legyen ott valami na... :) Kb.:

[link]

[link]


Ilyesmi. Nyilván biztos van, ami még jobban bejön, de ha csak a paramétereket nézzük ez bőven szemlélteti. :D


Na szóval egész alakba valami hasonló " testet szeretnék ":

[link]


Nagyjából. Szóval kérdező, valahol a kettő között. :D

2014. okt. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

2.

25F

2014. okt. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha csak ez a két eshetőség van, akkor a másodikat választanám.


De igazából az elsővel se lenne gond, ha kicsit magasabb lenne, így olyan tömzsi. De inkább a második.

20/L

2014. okt. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

2.

20/L

2014. okt. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Tomi54321 válasza:
nekem a tökéletes tetszik:'D
2014. okt. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!