Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom féltékenykedik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom féltékenykedik az exemre. Szerintetek jogosan?

Figyelt kérdés

Bence(exem) egy osztályba járunk már 5 éve,kezdetektől kezdve vonzódunk egymáshoz,legjobb barátok voltunk mindig is. Idén januárban összejöttünk,majd ő dobott engem 2 hónap után. Fél évig semmit nem beszéltünk,kerültük egymást,ami elég rossz volt egy osztályközösségben,egy baráti társaságban. Mindvégig nagyon hiányzott,mint barát,de én nem kerestem fel,amíg ő nem keres,az önbecsülésemet azért nem adtam fel.


Aztán én nehezen,de túlléptem. Új barátom van,Áron,már 3 hónapja.Nagyon szeretem,jól megvagyunk.


Közben 1 hónapja újból elkezdtünk beszélgetni Bencével.Megtetszett neki egy lány,akivel én jóban vagyok,úgyhogy segítettem neki ˝becserkészni˝,tanácsokat adtam. Végül nem jött össze neki,amit tényleg nagyon sajnálok.

Egyre többet beszélünk,élőben is,neten is..Áron egyik barátja egyik nap minden szünetben együtt látott minket Bencével,rögtön el is kezdte a kavarást Áronnál..Nem mondott semmit végülis Áron,de azon a napon végig flegmázott velem,gondolom emiatt.


Áronnak mondtam,hogy elmegyek barátokkal városba,mondta jóoké,nyugodtan..kérdezte kikkel..elmondtam,rögtön elkezdett bunkózni.

Elmentünk Bencével,a haverjával és 2 barátnőmmel iszogatni,szülinapi ünneplés volt..Elkezdtünk beszélgetni,szexről is volt szó,meg rólunk is.Mondta,hogy ez tök jó,hogy így tudunk beszélni egymással,miután jártunk.Meg felejtsünk el mindent..Kicsit beivott,aztán elkezdte fogni a kezem,a lábam..Kérdezte,hogy én őszintén megtudnám-e csalni az Áront,meg,ha nincs pasim hozzá bármikor mehetek..Meg látta,hogy bajom van..Kérdezte egyből,hogy miatta vesztünk össze,ugye? Mondtam,hogy igen..Erre azt mondta,hogy nem érti,hogy miért féltékenykedik,ha akart volna valamit tőlem,akkor már rég lépett volna..


Aztán Áron egész nap bunkózik,alig ír vissza.. Nem szeretném ezért most tönkretenni Bence miatt a kapcsolatomat,de őt sem szeretném elveszíteni.


Szóval nem tudom,hogy most szerintetek létezik kapcsolat után barátság vagy valami érzelem mindig marad ott a levegőben?

Valaki,vaalami tapasztalat?Egyéni vélemény?


18L


2014. okt. 26. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintetek létezik kapcsolat után barátság vagy valami érzelem mindig marad ott a levegőben?


eddig az összes exem visszaakart jönni hozzám, de ha más nem szexuális vonzalom megmaradt.

2014. okt. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tök jogosan van benne féltékenység.

A volt pasid, tök mindegy, hogy csak 2 hónapig volt az, egyébként csak barátok voltatok, fogta a kezed, meg taperolt és felajánlotta, hogy ő bármikor ott van neked, ha véletlenül szeretnél valamit tőle...

Szerintem itt van az a dolog, hogy te magad nem húztad meg a határt. Ha te meghúzod, hogy oké, Bence, csak haverok vagyunk, semmi több, összefutunk, beszélgetünk, de taperolj mást, ne engem és mint lányt felejts el, akkor te tettél azért, hogy a barátod ne legyen féltékeny. De nekem nem igazán úgy tűnik, hogy te meg akartad volna húzni ezt a határt.

Képzeld el fordítva a szitut. A barátod volt csaja nap, mint nap találkozna, beszélgetne akár személyesen, akár neten a barátoddal, felajánlkozna neki, fogdosná őt, nem tudom neked hogy állna a szád...

2014. okt. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen együtt érzek Áronnal. A Bence egy se*gfej, már bocsánat. Az önbecsülésről írtál... Akkor most meg mit tartod vele a kapcsolatot? Dobott, ez tök megalázó és te meg még továbbra is jópofizol, miközben van egy srác, aki szeret és hűséges hozzád? Hol itt az önbecsülés? Nem ezt érdemli az Áron tőled...
2014. okt. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 PearlDiver ***** válasza:

Létezik szakítás után barátság, de ahogy #2 nagyon bölcsen leírta, csak akkor szabad ilyenbe belemenni, ha világosan ki vannak jelölve a határok. Különben sírás lesz és fogcsikorgatás...

Tiszteld meg annyival Áront, hogy ő legyen számodra az egyetlen, ha már elvileg egy pár vagytok.

Szerintem a bunkózása meg annak a kifejezése, hogy frusztrálja a helyzet, és ez teljesen érthető, mindenki sajátosan reagál az ilyesmire.

Őszinte elköteleződés, őszinte beszélgetés, valamint döntsd el, kihez akarsz tartozni. Akkor nem lesz nagy baj.

2014. okt. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!