Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha elrontottam, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha elrontottam, de szeretném kijavítani?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem itt gyk-n egy nagyon kedves, ès vicces fiúval. Ő abban a városban lakik ahol èn kollègista vagyok. Olyan 2-2,5 hónapja ismerem, de bele habarodtam. Hètköznaponta nem sokat beszèlünk, mikor èn hazajövök hètvègente, akár èjjel kettőig is beszèlünk facebookon. Van köztünk egy kis korkülömbsèg, de egyikünkön sem látszik meg a másikkal szemben.

Kèt napja hülyültünk, mikor bevallta hogy ő is szeret. Nagyon örültem neki, de ő maga mondta előtte hogy van egy lány aki bejön neki. Már itt elbizonytalanodtam, de nem szóltam. Aztán arról kezdtünk beszèlni, hogy találkozunk, akkor megcsókolna. (Tudni kell ez lett volna az első csókom) Ez mind szèp ès jó, de miközben velem erről beszèlt, lájkolta a másik lány kèpèt. (Sokkal szebb mint èn) neki is szóba hoztam, rögtön adta a sablon szöveget, hogy èn szebb vagyok ès a többi. Veszekedtünk egy sort, de tegnap reggel ki is bèkültünk. Minden szèp volt, de tegnap este megint összevesztünk, ès mindent oda vágtunk a másik fejèhez. Arra jutottunk, hogy jobb lesz a másik nèlkül mindkettőnknek, így vègleg elköszöntünk. Nagyon csúny dolgokat vágtam èn is a fejèhez, nem tagadom, demost hiányzik, ès vissza akarom kapni! Ő volt mindenem. A legjobb barátom, ès a szerelmem... Hogyan tudnám megbeszèlni vele, mit kène tennem?


(Bocsi az esetleges hibákèrt, igyekeztem, de telefonról nehèz.)


2014. okt. 26. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Sehogy,ez lebegjen a szemed előtt majd ha legközelebb ismerkedsz.
2014. okt. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A mindened? Személyesen még nem is beszéltetek, nem találkoztatok, de már így vagy vele? Kissé eltúlzod a dolgot szerintem.

Amúgy meg a srác több vasat tartott a tűzben, nem?

2014. okt. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!