Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én látom botrányosnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom botrányosnak a lányok felhozatalát?

Figyelt kérdés
Nem provokálni akarok, csak nagyon nem látok a környezetembe olyan lányt aki megfogna és lehetne vele valami. Ezzel csak én vagyok így 22 évesen ? Vagy más is érzi így, hogy egyszerűen nincs olyan lány az ismerősei körében akivel valami fontosabbat el tudna képzelni ?

#konyhafönök
2014. okt. 27. 00:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
ezzel énis ígyvagyok. inkább szex mint a szív.
2014. okt. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Magyarmanó ***** válasza:
0%

A konyhafőnök címszó, hogy jön ide? :D


Amúgy még mindig jobb mintha találnál és az meg le se szarna ;)

2014. okt. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
44%
Én a 21 évem alatt egyetlen olyan lánnyal találkoztam csak, akivel el tudnék valamit képzelni. A többi csak tömegcikk volt.
2014. okt. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
61%
Nem azt mondanám, h botrányos csak válogatós vagy. Én is ilyen vagyok.
2014. okt. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon ritka az olyan csaj, aki tényleg egyéniség és nem a média által agymosáson részt vett véglény. Sajnos nagyítóval kell keresni, mert a legtöbb beolvad szépen a többi szerencsétlen közé. Természetesen engem sem érdekelnek a szürke egerek.
2014. okt. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
63%

Nem vagy egyedül. Ne haragudjatok meg lányok de most én is egy olyan hullámvölgyben vagyok ahonnan úgy látom a lányok nagy részét, hogy megbízhatatlanok, hisztisek, vagy túl könnyen adják magukat, vagy az sem elég nekik ha lehozod a csillagokat.

Persze azér szeretem őket, mert náluk van az összes p*na, de néha úgy érzem jobb lenne buz*-nak lenni.

2014. okt. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
44%
Manapsag mar mindenki szineszkednik.Foleg a csajok.Alapbol fejletebbek mint mi fiuk.Mindig taktikazik a jobb csaj,vagy egy jobb pasi miatt.Ha valaki oszinte akkor azzal altalaba visszaelnek.Ilyenkor csalodunk es mink is elkezdtunk szemetkedni...
2014. okt. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

#6: megsúgom, fiúkban sem jobb a kínálat... legalábbis a lányom a múltkor erre panaszkodott. De lehet, ő is csak válogatós. :D


Még jó, hogy én ezen már túl vagyok... :D

2014. okt. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Kevés az igazán szép ember. Mint férfiban mint nőben is. A mai igények ráadásul már-már ehetetlenné teszik az egész dolgot.


Bár ha jobban belegondolo RÉGEN SEM VOLT JOBB, akkoriban is rossz volt minden kapcsolat csak tilos volt megszűntetni... Mert csesztetett a falu érte meg a vallásosok meg hát a pénzügy... Aztán ment a Hufnágel Pistizés meg a kocsmába sunnyogás minden második házasságban.

2014. okt. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Én itt főként 19-24 közötti korosztályra gondoltam.
2014. okt. 27. 00:20
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!