Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Tetetek probara a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Tetetek probara a notoket ugy, hogy egy haverotok beprobalkozott nala?

Figyelt kérdés
mi lett?vartatok ,hogy a csaj elmondja nektek,hogy mitortent?
2014. okt. 27. 00:31
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Ha valaki már idáig képes elmenni, akkor nem bízik a barátnőjében. De egyébként nem.
2014. okt. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
54%
Vell dán kecifei, ripanc faty!!!!444!!4!4!44
2014. okt. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

egyik haverom megkért erre 1x.

felhívtam a lányt,mondtam nem ismerjük egymást,de láttalak itt meg itt,aztán beszélgettem vele,a haver meg súgott,hogy mik a főtémák.

a lényeg,hogy megbeszéltem vele,hogy összefutunk.

a randi napján a haverommal követtük,aztán a haver nem bírt magával és odament,hogy hova megy stb én messzebbről néztem.

vissza akarta hívni,megfogta a kezét,de a csaj ellökte,hogy hagyja békén és ment tovább.

odasétált a randi helyre,várt,aztán eljött.

haverral meg hazamentünk.

2014. okt. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha próbára kell tennem azt akit szeretek, hogy ha lehetősége adódik arra, hogy mással kavarjon éppen nem csal-e meg, akkor az már régen rossz.
2014. okt. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 WheneverYouWant ***** válasza:
47%

A lányok szoktak ilyen hülye játékokat(teszteket) kitalálni...

Nekünk sajnos nincs erre se energiánk se időnk...

2014. okt. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Big Poppa ***** válasza:

ez akkor jo ha valami arra utal hogy meg fog csalni es kepes lenne ra...egy teszt sosem art, hogyha ez a helyzet


mellesleg meg biznotok kene egymasban

2014. okt. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!