Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk zavar titeket ha a lany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk zavar titeket ha a lany arca pattanasos?

Figyelt kérdés
Nem szoktam alapozoval kenni az arcomat. Undi hogyha nincs a lany arcan? Ha igen jobb ha alapozoval elfedem vaoamennyire?
2014. okt. 28. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
ha nem extrémen pattanásos akkor nem zavar :)
2014. okt. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És a kedves pattanásos arcú lányt zavarja, ha egy fiú arca pattanásos?
2014. okt. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nem zavar, majd elmúlik.
2014. okt. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha 13-14 éves vagy akkor ne tegyél rá semmit, ha már kicsit több, akkor pattanásszárító stiftet használj.

1500 Ft körüliek, akkora mint egy rúzs, és egy csepp elég belőle a problémás területre, ahhoz hogy a pattancs már egy méterről se legyen feltűnő. Sokkal ízlésesebb, mintha vastagon vakolnál.

2014. okt. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
Sajnálom, én roppant felszínes vagyok, engem zavar. Rengeteg pattanáslerohasztó kencefice kapható, tessék használni. Szóval igen, engem zavar.
2014. okt. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szép a púderezett arc,a pattanások meg úgyis átmenetileg vannak jelen,engem nem zavarna,ha van kedved ismerkedni írhatnál is :-P
2014. okt. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, hogy mi, férfiak azt se tudjuk, mi az az alapozó... :D
2014. okt. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha csak az arcodon van de a szád körül nincs, lekapcsolt villany és szorgos nyakmozgás mellett nem zavar. ;)


Egyébként csak ugratlak. Pattanásokat lehet kezelni, még azt is amit hormonális zavar vált ki. Adj jobban a higiéniára, naponta többször is mossál arcot. Alapozóval az a baj, hogy egyrészt csak elfedni tudod vele, tehát a gondod még nem kezelted vele, másrészt a pórusokat arra pár órára eltömíted vele, így hiába vannak nagyon jó lemosó szerek és sminket követő pórus tisztítók, arra az időre amíg hordod, pattanások szempontjából csak rontasz vele. Tényleg hosszabb távon kéne gondolkodnod, az elfedésük helyett legyen fontosabb az, hogy elmúljanak. De ha pattanásos is maradsz, párkapcsolat szempontjából nem ez lesz mérvadó, egy pattanásos lányt is lehet szeretni ha amúgy a személyiségével nincs gond.

2014. okt. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!