Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú, lányok első alkalom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú, lányok első alkalom?

Figyelt kérdés

Ti hogy beszéltétek meg a szüleitekkel, hogy együtt alszotok?Sajnos az õ szülei nagyon szigorúak, nálunk meg itt lakik a nagymamám aki mindig itthon van és nem lehet magánélete mellette senkinek.Egyébként 17 évesek vagyunk, kicsit több mint egy éve eggyütt.Persze történtek már dolgok, de mindig úgy, hogy átjött elment itthonról mindenki és volt 1,5 jobb esetben 2 óránk, viszont ezt már unom.

Szóval, mit lehet szigorú szülõkkel tenni?Ti hogy beszéltétek meg?

Sajnos az, hogy mikor õ van egyedül menjek át nem megoldható, mert tárasházban élnek és a szomszédokkal jó viszonyt ápolnak, ha meglátnának és véletlenül elmondanák a szüleinek az apja valószínüleg felkoncolna, szóval, hogy lehet "megpuhítani õket"?

Ha valakinek nem esett volna le, én vagyok a fiú és kösz, hogy elolvastad.


2014. okt. 31. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
nem volt, nincs tapasztalatom. szívesen. 19/f
2014. okt. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt csak úgy oldhatod meg, ha leülsz beszélni a családoddal, és elmondod nekik a helyzetet a te szemszögedből. Ha szigorúak a szüleid, akkor nem lesz kellemes beszélgetés, de sok eredményt hozhat. Sok sikert! :)
2014. okt. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj el egy hotelbe és vegyetek ki egy szobát egy éjszakára. :)
2014. okt. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mi lakótelepen lakunk és mikor csak ketesbe voltunk exem ugy nyögöt hogy jaj szerintem az egész lakótelep.azt halgata biztos gondolták milyen jó vagyok... :D de mivel én fiu vagyok igy nekem nemszoltak semmit ha vissza haloták se.. de gondolom a lány szüleihez se fognak odaálitani a szomszédok hogy szoljatok már rájuk halkaban szexeljenek... meg lehet else tudnák dönteni hogy ti vagy a szülei csinálják szóval a szomszéd szépen csendbe lessz nyugodj meg:)
2014. okt. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem is beszéld meg a szüleiddel,viszont a párod szüleivel is meg kell ezt vitatni ha tényleg szereted előbb-utóbb úgyis rájönnek majd. Teljességgel érthető ha egy lányt féltenek a szülei,ha nem bíznak meg olyanban akit még nem teljesen ismernek.Légy önmagad ès mutasd meg a jó énedet! Tényleg meg kell ezt beszélni mert sokkal jobb beismerni az igazságot legyen az bármennyire is kínos is,mint elbújni és hazudni mert ezzel elvághatod magad! Sok sikert ès remélem segítettem valamit!
2014. nov. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!