Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baja a barátnőmnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Ma délután beszégettem egy kicsit az egyik "lány" barátommal facebookon,akivel már közel 2 éve ismerjük egymást nagyon ritkán találkozunk és csak facebookon tartjuk a kapcsolatot.Miközben beszélgettem vele,a barátnőm valahogy mögém került,nem vettem őt észre és beleolvasott az üzenetbe aztán el kezdett kérdezősködni hogy kiez ez a lány,honnan ismerem,mióta beszélek vele és a képét is látta.Kénytelen voltam neki elmesélni az egész sztorit,és meg mondtam neki hogy csak barátok vagyunk,erre ő azt mondta hogy ne beszélgessek vele többet és töröljem az ismerőseim közül mert ez neki rosszul esik hogy más lányokkal beszélgetek.

2014. okt. 31. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Betegesen féltékeny. Beszéld meg vele, mond neki, hogy őt szereted, és hogy ő csak barát, akivel néha beszélsz. Meg kell értenie hogy vannak barátaid.
2014. okt. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
remélem nem hallgatsz rá. nem mondhatja meg, hogy kivel tarthatod a kapcsolatot, és kivel nem. egy kapcsolatban szerintem mindenki egyenrangú, nem szabad hagyni hogy az egyik fél akármilyen módon uralkodjon a másikon.
2014. okt. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi baja? Féltékeny és a konkurenciát látja a csajban.
2014. okt. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

íme egy újabb példa arra, hogy a fészbúk emberek 10 ezereinek keserítik meg az életét.

pont a minap olvastam erről, hogy egyre több kapcsolat megy tönkre a fész miatt.

többek között ezért nincs sem nekem, sem a páromnak évek óta, és érdekes módon ugyan úgy tudjuk tartani a kapcsolatot az egész családdal, és a barátokkal is.

2014. okt. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Remélem neki sincs egyetlen férfi ismerőse sem fézbukkon, férfi rokonokat is ideértve, ha van, rögtön dobd ki! Sőt, ha van bárki ismerőse rajtad ívül, akkor is, elvégre simán lehet biszex titokban
2014. okt. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát, amikor a párommal összejöttem, még nem volt Facebook...


De ha akkor azzal jött volna, hogy szakítsam meg a kapcsolatot a barátaimmal, csak mert ellenkező neműek, most kb. nem lenne a férjem...


Ne töröld a csajt, hanem kérdezd meg a barátnőddel, KONKRÉTAN miért zavarja?

És kérdezd meg tőle, hogy ugye akkor ő sem beszélget más fiúkkal, sem neten, sem élőben?

2014. okt. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez az, sok mindenért lehet szidni a fézbukot, de az elmebeteg féltékeny párokról speciel nem az tehet.
2014. okt. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én mindig is utáltam a facebookot,csak kapcsolat tartásra használom.Legjobb lenne ha mindketten törölnénk magunkat facebookról,és áttérnénk mondjuk a skype-ra vagy a viberre.
2014. okt. 31. 22:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Hajrá! A féltékeny természetén viszont ez nem biztos, hogy segít.
2014. okt. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8: és gondolod, az nem fog neki rosszul esni, hogy skypeon, vagy viberen beszélgetsz más lányokkal? :D
2014. okt. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!