Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet ez? Az én hibám?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez? Az én hibám? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy srác. Egy éve jó barátok vagyunk, de az utóbbi hónapban (kb.1,5hónapja szakítottam a volt barátommal és eléggé ki voltam..) a legjobb barátom lett..Minden nap elmentünk edzeni le a játszótérre sörözni vagy cigizni esetleg a kettő együtt és dumálgatni.. ez ment kb 2hétig minden nap.. 5-6körül átjött 11-éjfél körül elbúcsúztunk.. puszi-puszi arcra meg kint játszótéren a hintában hozzá bújtam mikor olyan volt.. de valahogy mindig olyan lett a helyzet.:) Aztán jött az aminek nem kellett volna.. 22.-én sokat..akarom mondani rengeteget ittunk..(kb 1,5-2liter házi pálinka meg 6doboz sör..) és csókolóztunk egész este..simogatott és én is őt...de tényleg csak ennyi.. azóta nem találkoztunk. Előző héten el kellett mennie a sulija-melója miatt és ott volt végig (120km-re innen..) ma érkezett haza és úgyvolt hogy átjön (tegnap beszéltük meg) azóta semmi.. amíg nem volt itthon addig is kb 0 kommunikáció.. eltűnt..

Nagyon össze vagyok zavarodva hogy most mi lehet? Mi játszódhat le benne? És mi lesz velünk? :/

'zaklatni' nem akarom és nem is fogom.. írtam neki visszaírt megint írtam semmi..



2014. okt. 31. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
hát, ahogy a kulcsszavakat nézem... hányás? elhánytad magad a közös piálás közben? mert ez elég vágylohasztó tud lenni :D
2014. okt. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mindketten hánytunk.:D erre nem emlékeztünk de másnap végig sétáltam a kutyámmal az útvonalat amin jöttünk (valószínűleg) haza.. találtam pár felborult táblát.. 3 csomag bontatlan gumit (?!! xdd) meg 2tócsa hányást.:D
2014. okt. 31. 23:29
 3/5 anonim ***** válasza:
hát akkor lehet, ez volt a baja. lelombozó, hogy egy lány végigokádta az utat hazafelé. vagy szégyellte, hogy előtted hányt. vagy többet akar barátságnál, de fél próbálkozni...
2014. okt. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

tuti hogy mindketten hánytunk mert két különböző színű tócsa volt meg mondta is hogy arra emlékszik.:DD

nem vágom.. a férfiak ostobák, de ha valakinek eszébe ötlik valami igazán írhatna .. piszkál a kérdés.

2014. okt. 31. 23:54
 5/5 A kérdező kommentje:

mostmár dumálunk:D

ha itthon lesz találkozunk:3

2014. nov. 4. 05:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!