Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok elég lesz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok elég lesz egy ilyen jelmez halloweeni partyra?

Figyelt kérdés

Kicsit későn gondolkoztam,de ma úgy határoztam el magam,hogy most először felöltözök valaminek Halloween-kor.Eddig nem igazán jártam bulikba, ilyenkor még nem is voltam és most hogy láttam egy csomó képet kedvet kaptam hozzá. Holnap este lesz a környéken.

Én meg gondoltam felveszek egy fekete mini-ruhát, fekete csizmát vagy magassarkút,fekete ruhát, és fekete macska-fület készítek, mellé kifestem az arcom is macskásra, kihúzom tussal a szemem.Ma kipróbáltam,mások szerint nagyon jól állt,aranyos voltam,főleg,hogy a szemem is zöld.

Felvetettem az ötletet a barátnőimnek,ők meg azt mondták,hogy ez túl 'kevés' lenne jelmeznek, és bénának tűnnénk a többiek között.Pedig szerintem nem,láttam már ennél gyengébbet is...

Ti mit gondoltok?18l


2014. okt. 31. 22:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Fotót.
2014. okt. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Megmondó Ember ***** válasza:
Inkább mutass egy képet kérlek, akkor meg tudom mondani. :)
2014. okt. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
ebben hol a szerelem meg a szex?
2014. okt. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
50%
Hogy undorító ez a Halloween mizéria.
2014. okt. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Jó ez, vigyél a kezedben egy ostort ..
2014. okt. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
12%

4-essel értek egyet. Helloween ( már a neve is... ) maradjon meg az Amerikaiaknak. Nem kell minden szir-szart átvenni nyugatról. A magyarok nem ünneplik a Helloween-t, pusztán azért, mert nem magyar ünnep.

Nálunk Mindenszentek van.

2014. okt. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Leírni se tudom... mindegy leszarom:D
2014. okt. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Érdekes ruha ez a balázsoláshoz.
2014. okt. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%
Ez aztán ide illik. Ha már ennyire a témához vág a kérdés, 1200-as Lada alkatrészt felvásárolok nagy tételben. Ugyanitt lábastyúk eladó, tojó is. Hitelre is adom.
2014. okt. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Holnap lehet felteszek egy képet...

Légyszi ne olyanokat írjatok, hogy mennyire sza r már ez a halloween meg semmi értelme...akinek nem tetszik ne foglalkozzon vele, én nem ebben kértem tanácsokat.

2014. okt. 31. 22:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!