Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom elviselni, ha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elviselni, ha azt mondják, hogy szeretnek, hogyan változtassak?

Figyelt kérdés

Találkozgatok egy fiúval egy ideje, akibe sikerült gyorsan beleszeretnem. Ez megijesztett kicsit, aztán elfogadtam, és nagyon jó most minden.

Ma viszont először kimondta "az sz-betűs szót", és nem nagyon tudtam mit reagálni, elkezdtem kuncogni, és a mellkasához fúrtam a fejem.

Azóta ezen rágódok, hogy nem tudom, mit kellett volna tennem. Vagyis tudom, annyit kinyögni, hogy "én is", de képtelen voltam.

Hogyan változtathatnék?

17L



2014. okt. 31. 23:00
 1/4 RRR ***** válasza:
100%

ne erőszakold meg magad

majd jön magától

ne aggódj

2014. okt. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy te nem szereted.
2014. okt. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig az ilyen őszinte vallomás a szép. Nehéz kapcsolat lesz az biztos.
2014. okt. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetben én is voltam már, vonzódtam hozzá, jó volt a társaságában lenni, hiányzott, ha nincs velem, de nem tudtam volna ilyet mondani. Utána rá is jöttem azért, mert nem szerettem még bele. Viszont úgy veszem ki az írásodból, hogy olyan sok idő még nem telt el, szóval lehet, hogy valamelyik nap egyszer te is a szemébe nézel és kimondod. Inkább úgy mond őszintén, mint most mikor még talán nem lenne az.
2014. okt. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!