Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Barátság extrákkal" mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Barátság extrákkal" mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Működhet? Van értelme? Van egyátalán ilyen?
2014. okt. 31. 23:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha mindkét félnek jó, akkor igen, működőképes. Ennyi a titok.
2014. okt. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem. Barát-barát, társ-társ
2014. okt. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha előbb utóbb megkedveled jobban a másikat mint kéne, utána nagyon rossz lesz. (ha ő ezt nem viszonozza)
2014. okt. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Működhet, ha nem sérült a DVD és jó a lejátszó.
2014. okt. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A szexet miért kell extrának hívni?
2014. okt. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az érzelemmentes szex egy nagyon nehéz műfaj, főleg a nő részéről, mert az együttlét során olyan hormonok termelődnek, amik a kötődést erősítik.
2014. okt. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt (időnként van) ilyen kapcsolatom. CSAK(!!!!) akkor működik ha nem akartok semmit egymástól. Ha az egyik kicsit is többet akar a másik pedig nem akkor azonnal kampó a dolognak..az úgy nem megy. Amúgy jó.. nekem az egyik legjobb barátommal volt.. jót szexeltünk miközben dumáltunk meg elvoltunk de semmi kötöttség nélkül. Aztán én kedvelni kezdtem egy másik srácot és mondtam hogy hagyjuk azóta is a legjobb barátokként tekintünk egymásra és ha épp mindketten szinglik vagyunk találkozunk is pár órára:)
2014. okt. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ritkán találok olyan lányt, aki benne lenne, pedig jó dolog ez!
2014. nov. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jó dolog, nálam müködik. egyikönk se akart soha többet. 21/L
2014. nov. 1. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kurtz Bickle ***** válasza:
Az a véleményem, hogy ezt (szexuális együttlétet) olyan nővel tudom elképzelni, aki tetszik nekem külsőre, és ezek mellett összhangban vagyunk, bízunk egymásban, igényesnek, értelmesnek és érzelmesnek tartom. Ha viszont ezek megvannak, akkor miért csak "barátság extrákkal" lenne? Akkor már randizzunk - fűzzük kicsit romantikusabb hangvételűre az együtt töltött időt - és jó eséllyel szerelem lesz belőle, amit aztán egy "normális" párkapcsolatban élünk meg.
2014. nov. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!