Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy van ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy van ez?

Figyelt kérdés

Valakinek azért nincs barátja,mert esztétikailag nem elég szép és van ,akinek azért nincs mert túl szép és nem mernek nála kezdeményezni.


Na most...elgondolkodtató,nálam mi a helyzet,ha egyik kategóriába sem sorolnám magam. Nem tartom magam külsőre egy nagyon de nagyon jól kinézőnek ,de nagyon csúnyának sem.

Mondhatni elégedett vagyok a külsőmmel , persze olyan szinten,hogy az egészséges.


Azt vettem észre,hogy élőben nem közelítenek a fiúk...Neten szokott előfordulni,hogy ír valaki,hogy szeretne ismerkedni. Nem tudom az okát ,h mégis mi lehet,h nem közelednek .... annyira beleshettem abba a kategóriába ,amit nem vesznek észre ?


Szerintetek milyen okai lehetnek?

Most itt kizárólag a külsőről beszélek. Nem csökkentve ezzel a belső tulajdonság fontosságát,csak egy fiú kezdeményezésénél azért mégis a külső az ,ami az első lépés...azután a belső.


2014. nov. 1. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy sokak szemében túl átlagos vagy, nem tűnsz ki a tömegből, nem vagy különleges. De ezen felesleges aggódni, mert ha nem vagy bűnronda, akkor úgyis találni fogsz valakit.
2014. nov. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha kizárólag a külsődről van szó akkor azt csak kép alapján tudjuk megmondani, lehet öltözködés, hajviselet, stb.


De tegyük fel, hogy normálisan nézel ki, akkor a viselkedéseddel lehet probléma.

2014. nov. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jogos,hogy külsőt csak úgy tudnátok ítélni ,hogy ha mutatok képet,de nem szeretnék. Tényleg csak legyen az egy feltevés,h normális a kinézetem.


A viselkedés probléma .. lehetséges,ezen gondolkodtam már. Talán az ,hogy visszahúzódónak tűnhetek , nem tudom. Nem vagyok az ,csak annyi,hogy kell idő míg feloldódjak ,,

2014. nov. 1. 18:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Vagy közömbösen viselkedsz, búbánatosan, vagy idétlenül, vagy flegmán...sokszor az ember észre sem veszi, hogy hogyan viselkedik vagy milyen pofit vág, és sokszor azt hiszi h jót közben meg borzasztót.


pölö ő egyszerűen néz ki, de normálisan néz ki, [link]

2014. nov. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!