Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mégis mit érez irántam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mégis mit érez irántam, vagy nem is érez semmit?

Figyelt kérdés
Nos a sztori a következő,a kollégámmal jól elvoltunk flörtölgettünk, játszadoztunk, aztán amikor már léptem, hogy én is akarom őt, viszont a képembe vágta, hogy ő mindenkivel ilyen. Már odáig is eljutottunk, hogy ölelkeztünk amúgy. Nos szóval megmondta, hogy őt félreértik az emberek és ő ilyen a nőkkel.. Viszont én azt látom, hogy velem azért sokkal közvetlenebb és néha még mai napig észreveszem, hogy rajtam marad a tekintete. Nem értem most akkor nem tetszem neki? Amúgy van kapcsoaltom, csak elég haldokló félben van, amúgy azt mondta kollégától nem akar semmit, meg akinek van valakije, de könyörgöm akkor miért hagyta, hogy odabújjak. Most meg szúrkálódik és szeszélyes egyik percben nevetünk, flörtöl másikban szurkálódik. Most akkor mi az ábra, mert én nem értek már semmit.

2014. nov. 1. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Elárulom neked,hogy veszélyes vizekre eveztél.Először is komolyan venni valakit,meg bízni benne abszolút nem szabad úgy,hogy nem is ismered.Másrészt a flört meg az udvarlás két külön dolog.Ha udvarolna,már randira hívott volna,ezt biztosan tudom.A flört csak egy játék,amit szintén nem szabad komolyan venni.A harmadik,hogy házinyúlra nem lövünk.Alapvető szabály,és bizony érdemes betartani,mert ha rosszul sül el a dolog,utána pokol lesz együtt dolgozni.Végül,de nem utolsó sorban,a te helyzetedben ne csodálkozz,hogy nem vesz komolyan,ha akarna sem tudna.

Személyes tapasztalataim alapján javaslom neked ezt:kollégával ne bonyolódj semmibe!

2014. nov. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad van, csak elkezdtem érezni dolgokat és valahogy amikor beüt nála a dili még jobban vonz. :) Megadta a számát is csak úgy, érdeklődött, aztán most meg folyamatosan arról bezsél milyen nőkkel van/volt együtt. Zavar és mintha ezt szeretné látni. Ilyen helyzetben nem voltam még. Köszönöm a tanácsod.
2014. nov. 1. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!