Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a helyes döntés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés
Van egy tizenéves párkapcsolatom,amely lassan lezárásra kerül,noha a költözés még várat magára.Van egy kb tízéves ismerettségre épülő(a párommal közös ismerős)férfi.Ezzel a férfivel a kezdetek óta szimpatizálunk stb,de soha semmi nem történt köztünk csak barátság.Mivel ő még mindig nem talált párt magának és én se érzem magam jól a jelenlegivel,így megbeszéltük h megpróbáljuk néha "megvigasztalni" a másikat.Ez meg is történt(2x),és ugyanúgy tudtunk viselkedni mintha mi sem történt volna.Aztán azt mondta h nem szabad ezt nekünk csinálni úgy érzi és maradjunk csak simán barátok.Nos ebből értettem h valószínűleg fél h belém szeretne stb hisz az elmúlt évek is mutatják h jó társak lennénk egymásnak.Fájó szívvel,de elfogadtam kérdés nélkül a kérését.Aztán jött amitől tartottam...ismét elment randizni....olyan mérhetetlen szomorúsággal tölt el h majd meghalok.Szeretném tudni h akkor ez most tényleg csak "arra" ment ki vagy ha nem akkor mért mondta h nem szabad ezt nekünk...v h a fenébe tud így váltani h pár nap után randi...holott láttam a szemében én is a többre való vágyást.Tudom h az egyik nagy akadály h még a rossz kapcsolatomban vagyok,de szeretném tudni h vajon mennyire lehetne ebből több ha pl egyedül lennék.Nem szeretném elmondani neki h bizony én is érzem h megtudnám szeretni,csak az eszemre hallgatok,de félek h akkor meg barátként is elvesztem.Szerintetek mi a helyes?ha kissé eltávolodok tőle szó nélkül v mondjam el h miért v egyáltalán?Én se szeretnék sérülni jobban....Köszönöm a normális válaszokat.30+/N
2014. nov. 1. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Jobb,ha elfelejted,mert ezek alapján mindez számára csak testiség volt.Ha nem akarsz sérülni,szerintem így a legjobb.Ne hazudj magadnak,ne láss többet a dolgokba,mint ami valójában mögöttük áll!
2014. nov. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,annyit tudni kell ám róla h sok sikertelen randi után van ő.Max 2 hét v addig sem tart.Fura volt hallani tőle ilyen sok idő után h bevallotta h tetszem neki és gondolkodott h lehetne több is,de nyílván a jelenlegim elég zavaró tényező...A lényeg h én örülnék ha boldog lenne,még ha nem is mellettem,csak ugye én h éljem túl...de kösz még egyszer.
2014. nov. 1. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!