Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy boldoguljak pasi nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy boldoguljak pasi nélkül?

Figyelt kérdés

Évek óta (mióta elkezdtem pasizni) egyik kapcsolatból a másikba léptem, illetve csak néhány hétig voltam egyedül mindig, aztán jött egy újabb pasi. Nem volt sok kapcsolatom, csak hosszúak voltak, ezért nem voltam egyedül szinte soha. Most viszont feljebb tettem a lécet, mert már olyan pasit akarok, aki külsőre és belsőre is megfog, ez pedig nagyon ritka. Szóval most nincs senkim, lassan 2 hónapja és néha rám tör a magány, van hogy napokig "depizek" és úgy érzem hogy nem bírom pasi nélkül. :( Hiányzik hogy odabújhassak valakihez, hogy törődjön velem valaki, stb. Lehethogy kapcsolatfüggő vagyok. Mindig kell egy pasi, akivel legalább van esély egy kapcsolatra, mert ha még ilyen sincs, nem érzem értelmét az életemnek, nincs értelme reggelente felkelnem. :( És mostmár 2 hónapja nincs senki aki szóbajöhet. Mit csináljak, hogy legyek meg pasi nélkül is? Tanulok, de még az sem nagyon köt le. Egyedül a sport, ami leköt egy időre és motivál kicsit, de már ez sem elég. Tanácsok? Mikor elmegyek bulizni vagy kikapcsolódni akkor mindig leszólítanak pasik, és utána jól érzem magam, de sajnos csak egy barátnőm van akivel el tudok járkálni ide-oda, és ő nagyon ritkán ér rá, mert messze lakik tőlem. Egyedül pedig nem merek elmenni bulizni.

(Neten nem szeretnék ismerkedni.)

21/L


2014. nov. 2. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:

2éve nincs komoly kapcsolatom,mivel -igaz nekem eddig csak két komolyabb kapcsolatom volt- én sem állok le mindenkivel aki szembejön. Tartom annyira magam,hogy olyan sráccal legyek aki kedves,őszinte,helyes(nekem tetszik)...akivel ki lehet alakítani egy normális komoly kapcsolatot. És nem csak azért vagyok vele,hogy "legyen valaki",mert ezt tapasztalom sajnos...hogy sokan azért jönnek össze valakivel,csak hogy legyen valakijük...:s

25N

2014. nov. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, pont ezt szeretném elkerülni, hogy csak azért legyek valakivel hogy legyen valakim.

Akkor valami tanácsot is adhatnál, hogy hogyan "bírod". :D Mivel foglalod le magad?

2014. nov. 2. 20:45
 3/3 anonim ***** válasza:
omg, a világ tényleg megérett a pusztulásra.
2014. nov. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!