Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka ennek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka ennek egy férfi-nő között, hogyan lehet áthidalni?

Figyelt kérdés

A férfi bírja a nőt. A nő szintén. Nincs senkijük, de mégsem jönnek össze. Pedig szeretnék. Elmennek egymás mellett


25/N :(


2014. nov. 3. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:

lehet hogy a pasi meleg

vagy a csaj olyan jeleket küld, hogy a srác nem akar a lánynál beégni, mert azt hiszi nincs esélye

2014. nov. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért nem kezdeményezel te? Lehet a pasi csak fél hogy visszautasítanád

N

2014. nov. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerinte terelek, közben meg százszor elmondtam, érzek iránta. Az meg sok neki. Nem értem.
2014. nov. 3. 11:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Bírják egymást, ennyi, ez kevés egy kapcsolathoz, és tudat alatt ezt mindketten érzik.

Olyan nincs, hogy két ember IGAZÁN vágyik egymás társaságára, ezt tudják is a másikról, és nem jönnek össze.

Szerintem legyenek csak barátok, és keressék meg azt a valakit, aki nem habozik össze jönni velük.

2014. nov. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!