Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tegyek hogy könnyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek hogy könnyebb legyen? ( többi lent )

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Egy átlagos 17 éves srác vagyok, akit a városában elég sokan ismernek és szeretnek is, nem tudok olyan embert mondani aki utálna, közvetlen vagyok, bárkivel megtalálom a közös nevezőt.


Körülbelül 1 évre nyúlik lassan vissza ez az egész mikor kezdődött, sosem volt problémám a lányokkal és a szex-xel, mindig ugy ment ahogy annak mennie kell, imádom a nőket!! Azonban belépett az életembe egy srác, aki ugyan fiatalabb nálam, külsőre és belsőre egyaránt olyan szinten megfogott, hogy többet érzek mint barátság.

Elég régóta ismerjük egymást, az utóbbi 1 évben elég sok időt töltöttünk együtt, sokat buliztunk, csajoztunk együtt és csináltunk egyéb közös programokat, jó barátság alakult ki köztünk, a szüleink is ismerik egymást.

A probléma itt kezdődik.. szeretem, megszakad a szívem ha mással látom, a haja, az illata, a szeme, a járása, ahogy eszik ahogy iszik, minden szokása, MINDEN AMI Ő, szeretem..


Úgy érzem ha ez tovább folytatódik teljesen be fogok golyózni.



Biztosan tudom hogy vonzódom a srácokhoz is, biszexuális vagyok.


Kérlek adjatok tanácsot hova tegyem ezt az egészet, mert tele vagyok kételyekkel, elmondjam neki? ha igen, hogyan?



Normális válaszokat kérek, előre köszönöm.



2014. nov. 3. 13:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Annyit még hozzá tennék, hogy minden témát kitudunk beszélni, sosem unatkozunk együtt és megbízunk egymásba.


Rengetegszer vele álmodok, hogy nincs semmi csak Mi, és minden tökéletes..

2014. nov. 3. 13:31
 2/11 anonim ***** válasza:

Minek mondanád el,ha tudod róla, hogy ő csajozni szokott,ergo ő teljesen hetero?!


Maradj vele barátságban,ha igazán fontos neked és fogadd el, hogy ő csak a barátod lehet.

2014. nov. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
költözz el, kezdj új életet ;I)
2014. nov. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

totál tiszteletben tartom hogy hetero :)

semmi esetre sem mozdulnék rá, vagy bármi.

olyan szaaaarrrr

2014. nov. 3. 14:35
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor mégis minek mondanád el neki? Hidd el,jobb ha ezt magadban tartod...ennyi.
2014. nov. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Hát ez sajnos egy nehéz eset, ha valaki beleszeret a legjobb barátjába, és ebben az esetben még problémásabb, hiszen nagy valószínűséggel ő nem fog így érezni irántad. Persze a remény hal meg utoljára, és jó megbizonyosodni róla, hogy ő nem érez-e így véletlen. Lehet, hogy van benne is valami ilyesmi, csak rejtegeti, de ez a ritkábbik eset sajnos.


Ha azonban ő teljes mértékben úgy tekint rád mint egy barátra, akkor nem érdemes elmondanod neki szerintem. Ebben az esetben ez csak ronthat a kapcsolatotokon, hisz ez neki is kellemetlen, mert ha elfogadó és jó barát nem akarja, hogy neked rossz legyen... vagy valami ilyesmi.


Ha már biztos, hogy ez a kettőtök közti szerelem nem fog létrejönni, érdemes kicsit eltávolodni tőle egy időre. Találkozzatok kevesebbet, ne tölts vele annyi időt. Keress egy másik lányt vagy fiút, aki viszonozni tudja a szerelmét, és ez segíthet elterelni a figyelmed a barátodról.

Ha már enyhültek az érzések, újra megpróbálhatsz több időt tölteni vele, de csak óvatosan.


Tudom, ez igen nehéz helyzet, és eleinte nagyon nehéz lesz, de szerintem ez az egyetlen megoldás.

Sok sikert neked, és kitartást!

2014. nov. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én meg amondó vagyok, hogy csapj a lecsóba. Örök életedben bánni fogod, hogy nem próbáltad meg. Kevés az esélyed, ez tény, de ha jót akarsz magadnak, akkor ha nem is elmondod, de rávezeted a problémádra.
2014. nov. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

szerintem először ki kéne derítened, hogy mi a véleménye a homoszexualitásról..mert ha homofób akkor jobb ha nem tudja..

p.s.: ha van kedved beszélgetni témával kapcsolatban, akkor nyugottan rám írhatsz..:)van pár meleg ismerősöm és nagyon kedvelem őket..tán még jobban mint a heteró fiúkat :P 15/L(Straight Ally)

2014. nov. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
lehet, hogy ő is pont úgy érez, mint te
2014. nov. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 supra01 ***** válasza:
Szerintem is próbáld meg kideríteni, hogy mit gondol a melegekről.
2014. nov. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!