Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti hogy oldjátok meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy oldjátok meg, ha megvan?

Figyelt kérdés
Most fogok először a barátomnál aludni, és nagyon úgy néz ki, hogy hétvégén megjön a havibaj. Ő az első barátom és nem tudom, hogy oldjam meg...betétet használok, és nem akarom hogy meglássa, vagy hogy véletlenül rám nyisson a fürdőbe stb. Ezt hogy intézzem el?

2014. nov. 3. 14:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Hasznalj tampont.. Ugy nem latszik semmi es nem is "cuppogsz" ha mozogsz xddd
2014. nov. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
ez miért gond? megmondod neki, hogy meg van és kész...tök természetes dolog...simán berakod a betétet...ha nem akarod a fürdőben akkor a WC-be mész...de a legegyszerűbb megbeszélni vele...
2014. nov. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Költőnő? ***** válasza:
100%

sztem meg mondd meg neki... Ne érje meglepetés, ha elkalandozna.

Meg aztán ilyenkor fokozottan fontos a tisztaság, ezt egy normális ffi megérti. Férfiről beszélek.

2014. nov. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát igen, tampont még nem használtam az a gond, és nem szeretném, ha ott tapizna ebben a helyzetben, az elég cink lenne :/
2014. nov. 3. 14:31
 5/14 anonim ***** válasza:

Először is érdemes lenne elgondolkozni azon, elég érett vagy-e a párkapcsolatra, elég jó-e a kapcsolatod a barátoddal. Ezt a legkevésbé sem bántásként mondom, de azért gondolj már bele, együtt jársz valakivel, és annyit nem mersz neki elmondani, hogy "valószínűleg megjön a hétvégén". A fiú jó esetben tudja, miről van szó.

Ha elmész a fürdőszobába, akkor előtte szólsz neki, és akkor tudja, hogy ott vagy, nyilván nem fog rád nyitni. Bár jobb helyeken zárni lehet az ilyen helyiségeket. Ezen kívül pedig nyilván ne táncikálj előtte egy szál betétes bugyiban, és akkor nem fogja látni...

2014. nov. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen megmondom neki, hogy ez lesz, nem lesz szex, de ha szeretné, neki még kellemessé tehetem az estéjét.
2014. nov. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Még ha meg is tudja,vagy meglátja nem lesz gond, ha normális felfogású érett férfi, tudja hogy ez normális. Ne parázz. Ha még nem használtál tampont akkor nem most kéne először, először tapasztald ki
2014. nov. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan mondd meg neki! Amikor a kapcsolatunk elején egyszer a páromnál aludtam, az éjszaka közepén jött meg, egy héttel előbb, mint kellett volna... nem ébredtem fel rá, reggelre átázott a lepedő...


Közöltem vele, hogy sorry, és kértem egy tiszta lepedőt... amíg előkotorta, rendbe tettem magam, aztán bevágtam a mosógépbe. Nem akadt fenn rajta, tudta, hogy ez a női lét velejárója.


Ha egy kapcsolatban ilyet, hogy most fog megjönni, nem lehet elmondani, akkor ott elég komoly kommunikációs problémák vannak...

2014. nov. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én ebből sose csináltam problemát. Egy lányhoz/nőhöz ez akár tetszik akár nem, de hozzátartozik, teljesen természetes. Szóval a barátaim mindig tudták mikor van meg, illetve mikor fog megjönni. Én ilyenkor csak attól félnék nehogy összekenjem az ágyát, mert tampont én se használok, a betet meg éjjelre nem 100%os :/
2014. nov. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki, vagyis céloztam rá, hogy valószínüleg a Miki fog jönni hétvégén, csak úgy vagyok vele, mint a kilences. Esetleg egy kis nesszeszerbe előre bekészítem és úgy megyek ki. ez talán elég diszkrét, és nem bugyiban alszom majd, hanem vmi kényelmes nadrágban.
2014. nov. 3. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!