Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Képes valaki eddig szédíteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes valaki eddig szédíteni?

Figyelt kérdés

Tegnap volt pontosan 11 hónapja, hogy beszélgetek egy férfivel interneten, de eddig nem tudtunk találkozni, most lesz rá lehetőség. (Most költözött vissza, de mindegy is miért.) A korkülönbség elég nagy, én 17 vagyok, ő 26.

A kapcsolatunk nagyon jó, minden nap sokat beszélünk, Skype-olunk, telefonálunk.. viszont sok mindent hallottam már másoktól és félek, hogy a találkozáskor csak ki akarna használni. Őszintén nem nézem ki belőle, de mégiscsak internet..

Szerintetek valaki képes ennyi ideig várni, mikor alapból megkaphatna mást is a közelében?


2014. nov. 3. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy csak téged szédít?
2014. nov. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Túl sok időt szán rám egy nap, kizárt, hogy más is legyen.. Meg akkor már miért nem közelebbit? :)
2014. nov. 3. 16:26
 3/8 anonim ***** válasza:
tipikus 17 éves naiv csaj vagy...
2014. nov. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Boldog vagyok hogy megállapítottad, de kérlek azokra a tényekre figyelj, amiket le is írtam, és nem hozzágondolsz.
2014. nov. 3. 16:29
 5/8 anonim ***** válasza:
hát ez annyira megható, a válasz pedig egyértelmű, a fiú valószínűleg hozzád áll a legközelebb érzelmileg és te vagy az első neki és megérsz neki ennyit
2014. nov. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze 26évesen szerinted évekig szédit interneten (jó11hónap)mit gondolsz a való életbe nem dug nincsenek igényei?ha nem beszéltek személyesen nincs értelme hitegetned magad
2014. nov. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

28 évesen lehet többet tudok az életről, és a korombeli férfiakról.

te még csak a csattogós lepkét tologattad az utcán, mikor ő már javában a puncikat kezelgette.

mondom, az a tipikus naiv 17 éves lányka vagy, akit be lehet szédíteni, hogy a szőke herceg fehér lovon érkezik 11 hónap cölibátus után.

jó vicc...

jobban teszed ha a valóságban kezdesz el élni, és nem a virtuális világban keresed a nagy ŐT!

ezt nem sértegetésnek szántam, csak tudom hogy ezeknek a netes szarakodásoknak 10% hihetőségi alapja van.

mindenki azt mond amit akar.

#3 voltam.

2014. nov. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszod, figyelembe vettem.
2014. nov. 3. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!