Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 éves vagyok és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves vagyok és még nem volt pasim. Még soha, se csók se semmi. Most viszont lehet összejövök vkivel, de szerintem ciki lenne ezt bevallani. Fiúk, általában hogy reagálnak erre?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 22:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
egyénfüggő. van csöves emberke aki kinevet és van értelmes akit ez nemérdekli. :)
2010. jan. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
én 23 voltam voltam mikor összejöttem első barátnömmel ő majdnem 18 volt ekkor. de neki is én voltam az első. nem volt belőle gond, hacsak annyi nem hogy mindketten tapasztalatlanok voltunk. de ha gond lenne leendőbelidnek, akkor nem érdemel meg téged.
2010. jan. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki. Én más fiúval éltem át az első csókomat 19 évesen, és az első szeretkezést 20 évesen, de egyikük sem nézett rám rossz szemmel, amikor elmondtam nekik, hogy még nem csókolóztam, illetve szűz vagyok. Pedig az első fiú már 28 éves volt. Mégis roppant megértő volt, és rendes. A mostani barátom, akivel a szüzességem vesztettemel, pedig egy hatalmas bulizós, lányokat felszedős srác volt, mégsem szólt egy rossz szót sem, amikor elmondtam neki, hogy szűz vagyok. Inkább örült neki, hogy őt tisztelem meg azzal, hogy az első lehet. A mai napig sokszor megköszöni, hogy ő lehetett az első. Szóval ha rendes a srác, akkor nem fog egy rossz szót sem szólni.
2010. jan. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
dijazza akarmelyik fiu, ha elmondod. de ha mar most hazudni akarsz, akkor milesz kesobb?:D legfontosabb az oszinteseg.
2010. jan. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Örülnék neki. Komolyan :)

23/f

2010. jan. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

ÉN örülnék neki!!!Legalább udnám, hogy előttem nem csókolózott senkivel, és én vagyok neki az első.

Amúgy az a jó kapcsolat, ahol nem kell félned attól, amit mondassz.Hosszútávon az őszinteség a legjobb megoldás!:)

17/F(de azért szerintem z én válaszom is ér valamit, hogy fiatalabb vagyok tőled))

2010. jan. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 20 éves voltam, mikor "ilyen cipőben jártam", mint Te. Nem volt belőle semmi gond, sőőt nagyon is örült neki, hogy ő az első az életemben. Amúgy lassan 2 éve leszünk együtt. :)

Sok sikert a pasihoz!

2010. jan. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki:)


21F

2010. jan. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
21%
szerintem egyszerűbb, ha nem említed, engem pl zavarna, ha előtte tudnám... nem szeretem a lányokat "betanítani, betörni", hogy csúnya szóval éljek, de ha nem tudok róla, akkor nem zavarna, mivel nem tudom :) 24f
2010. jan. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%
ha nem kérdezz rá, nem kell bevallani feleslegesen. ennyi a titka. ha elmondod vagy 1. nagy becsben fog tartani érte vagy 2. nem is nagyon fogja érdekelni.
2010. jan. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!