Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel tudnám csöketnetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám csöketnetni a menstruácios görcsömet?

Figyelt kérdés
Az a baj h az utobbi pár honapban nagyon görcsölök és már volt ugy ,hogy anyira be görcsöltem hogy még az ágybol se tudtam ki kellni :S:S lécci segítsetek
2010. jan. 27. 05:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is nagyon görcsös vagyok.:((

Forró vizes palack,nekem még jó szokott lenni a szauna övem.Ilyenkor előveszem.Vagy kispárna és össze görnyedek:))

Rossz nekünk abban az 1-2 napban amíg nagyon fáj:)

2010. jan. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Cataflan szerintem,nekem csak az segit,max 2 szemet ha beveszek belőle....amugy én már kórházban is voltam ez miatt,mert annyira fájt:S és nekem mindig a cataflan segitett
2010. jan. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Advil...nekem totál bevált, pedig én is szinte fel sem bírtam kelni akkor úgy fájt...mikor érezem h kezdődne akkor gyors beveszem...és mintha elvágták volna egy 10percen belül.
2010. jan. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én nospa-t szoktam szedni az kifejezetten arra van.

Nem tudom, hány éves vagy csak azért írom mert saját tapasztalat és a doki is mondta, hogy igen ez így van : a fogamzásgátló szedése is csökkenti. Mióta szedem ( a tampon cserélgetésen kívül) észre sem veszem, hogy megjött és a régi horror 8 napja helyett, most csak 4 fájdalommentes napig tart.

2010. jan. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Cataflan és melegítő párna volt nekem is régen a megoldás, huhh én is nagyon tudtam kínlódni. Amióta viszont fogamzásgátlót szedek sokkal jobb. Nekem görcsöl még most is de olyan kis mértékben, hogy szinte görcsnek sem lehet nevezni. Picit fájdogál néhány órát, de ez már tökéletesen elviselhető.
2010. jan. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat . Augy azt olvastam egy cikben h a sok mozgási is enyhitheti ez igaz-e? am 17 /L
2010. jan. 27. 16:40
 7/9 anonim ***** válasza:

én az algoflex M-et szedem nagyon jó!!!

erős görcseim vannak régóta, kb olyan szinten szoktam lenni hha nincs gyógyszer, h a mentő visz el ... elájulok, hányok stb :S ezt a gógyszert szedem egy ideje, nagyon jó, napi kettőt beveszek menstruácio ideje alatt és megsem érzem h megvan:)


rem segitettem. 21/L

2010. jan. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én cataflam + nospa combóval szoktam indítani, még mielőtt megkezdődik a fájdalom. Amúgy van egy természetes gyógynövény kapszula, valami ligetszépe, amit ha rendszeresen szedsz, akkor állítólag csökkenti a fájdalmat ilyenkor. Ezt nem próbáltam ki, mert mindig elfelejtettem bevenni, de lehet, hogy jó.
2010. jan. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
igen segít tényleg a mozgás. nagyon nehéz mert megerőltető, de görcsöl sétálni kell. én írtam a cataflan+ melegítő párnát, de ha épp nem volt kéznél semmi akkor kimentem sétálni és segített, néhány órára teljesen képes volt megszüntetni. De ilyen hidegbe a séta nem ajánlatos, legalábbis én úgy vettem észre magamon, hogy hidegben jobban görcsölök
2010. jan. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!