Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tippek: Hogyan lehet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippek: Hogyan lehet még készülni az anális aktusra?

Figyelt kérdés
Ismerem persze én is az alapokat, hogy beöntés. De kíváncsi vagyok, hogy a többiek hogyan készülnek ? Sok fajta módszert hallatom már, ezért csak az írjon aki már kipróbálta azt...
2010. jan. 27. 06:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi sose készülünk, ha tudom, hogy nem kell wc-re mennem,és eléggé benedvesedtem, vagy a barátom megkívánja,akkor esetleg vagy a testnedvemmel vagy ő a nyelvével benedvesíti és szép lassan belekezd.De tény, hogy utána én sietek a wc-re mert inkább ott ürítem ki a ment maradt nedvességet,mint az ágyon, de persze nem egyből,mert ott nem szokott elélvezni, hanem ő megtörölközik és a hüvelyben folytatjuk vagy a hátamon elélvez.De mi ritkán csináljuk,de akkor volt a legjobb és orgazmusom is volt amikor megvolt és tampon miatt belűl jobban nyomott és emaitt jobban éreztem a péniszét ott ahol izgató az anális szex és nem fájdalmas.Amúgy análisan máskor nem volt még orgazmusom csak ebben az egy esetben.De nem veszélytelen, szóval mi ha nem muszály akkor nem élünk ezzel.Inkább a sima hüvelyi aktust választjuk.
2010. jan. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aha értem, csak én pasi vok xD...
2010. jan. 27. 06:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha te akarod csinálni neki,akkor jól izgasd fel, hátulról akár nyalogathatod is a nyílást és punciát egyszerre, az nekem tökre bejön.Ha már elég nedves akkor újjal próbálkzohatsz, és ha úgy tűnik hogy izgatja adolog én szorítja össze magát akkor szép lassan megpróbálhatod bedugni a péniszedet,de lassan kell csinálni és próbálj benne úgy elhelyezkedni, hogy ahol már nem érez fájdalmat akkor ott jó és szép lassan pici lökések.AMikor kihúzod, az neki kicsit furi lesz,de nehozd cinkes helyzetbe.Ha mégis történne valami affér pl.fekália v.puki amikor kihúzod,akkor légy vele megértő, mosd meg a kukid és utána fejezd be a puncijában.Sok sikert!Használhattok sikorsítót is,de akkor tu sok folyadék lesz a lányba és az neki utána kellemetlen, hogy sokat kell majd wc-re járnia, hogy kiűrűljön belőle.
2010. jan. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bocs és "nem szorítja össze magát"
2010. jan. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nah látom, nem esett le legelőször :D, én meleg vok... Eddig beöntéssel csináltam... csak az gajra vágja az emésztést ha sokszor csinálod... másrészt amit írtál, hát elég undorító, nem is beszélve arról, hogy az a szag én dugtam már úgy srácot gumival de úgy is gáz volt... Szal inkább adok a higiéniára.. Csak kíváncsi vagyok ki hogyan csinálja...
2010. jan. 27. 12:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne feürgyééé le!
2010. jan. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez aztán nagyon értelmes válasz volt -.-"
2010. jan. 27. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!