Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor érdemes nyújtani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor érdemes nyújtani vagy nem? =) ->

Figyelt kérdés

Eddig úgy tudtam,hogy azért jó maszturbálni,mert király:D meg azért,hogy majd a szexuális együttlétkor később menjen el a férfi:D

De egyik tapasztalt férfi ( :D )ismerősöm azt mondta,nekem,hogy ezt nem lehet 'csaj nélkül' begyakorolni,mert teljesen más egy szeretkezés,mint egy önkielégítés. És hogy ráér majd akkor.

Tanácsokat kérnék,hogy akkor most WTF van? :D Vagyis,hogy melyik igaz,és melyik ajánlatosabb?


2010. jan. 27. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván más a szeretkezés mint az önkielégítés. Ez tény. De nagy baromságot mondott a nagyon tapasztalt ismerősöd. Én első szexuális élményem előtt is maszturbáltam, ettől függetlenül jó volt a szex. Szóval tényleg hülyeség, maszturbálj ha akarsz, ettől nem lesz neked rosszabb a szex.
2010. jan. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem arra gondoltam,hogy rosszabb lehet,hanem hogy ha egyedül eltudod húzni 10 percig,akkor az nem biztos,hogy azt jelenti,hogy egy nővel is sikerül élesbe ennyi ideig.

Erre lettem volna kíváncsi.

2010. jan. 27. 09:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Remélhetőleg, ha szexre kerül a sor nem csak 10 percig húzod majd el...

Egyébként tényleg teljesen más.Van aki maszturbálással egy óráig is merev helyzetbe tudja tartani a péniszét, szex közben viszont 15 perc alatt elmegy. Teljesen más érzés és más az izgalmi szinted is.

Viszont tény, hogy a magömlés elhalasztása tanulható technika ill. hogy (közvetlen)szex előtt, ha egy pasi önkielégít az meghosszabbíthatja a magömlésig tartó időt.

Az első alkalomtól meg ilyen téren nem kéne olyan sokat várnod magadtól, a lány is meg fogja érteni, hogy neked ez az első és nem fog kinevetni ha túl hamar eldurransz. ( ha mégis akkor meglehet a véleményed róla)

2010. jan. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
eldurranhatsz úgy is hamar ha lelki oka van(tudatos vagy tudat alatti).ne izgulj!!
2010. jan. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszaitokat.

Várom a többit:)

2010. jan. 27. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!