Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsókolt a legjobb barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókolt a legjobb barátnőm, mit lehet tenni ebben az esetben? 15/L

Figyelt kérdés

nagyon jóban vagyunk, mindent megbeszélünk, pasikról is szó szokott esni, de én tényleg nem tudtam, hogy leszbi. már neki is, nekem is voltak kapcsolataink (fiúkkal, természetesen), ezért is akadtam ki.

mármint, feküdtünk az ágyamon egymással szembe, és egyszerűen csak lesmárolt. nem csókoltam vissza, mert nekem nem a lányok tetszenek. viszont ő ki volt akadva, amiért nem úgy érzek iránta. mert mondjuk tényleg eléggé híres a pasik körében, szép arca van nagyon, de akkor sem tetszik nekem.

ma nem találkoztunk, de egyfolytában írja az sms-eket, hogy "bocsi", "csak félrelépés volt" "nem gondolja/gondolta komolyan" stb. MIT CSINÁLJAK? :(((

mit mondjak neki? van még esély arra, hogy normális barátok maradjunk?



2014. nov. 5. 15:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki azt, hogy nem szeretném ha megismételné újra (majd buliba ittasan megteszi(tek) újra)! Nem dőlt össze szerintem a világ!
2014. nov. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
8%

Barátság nem létezik heteró férfi és heteró nő között.


Nem létezik meleg férfiak és leszbikus nők között sem.

2014. nov. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
beszèljétek meg,de szerintem már semmi sem lessz ugyan az :(
2014. nov. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
hát nem is leszbi, hanem biszex...
2014. nov. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
gyerekek vagytok még ... mondd meg neki, semmi gond, de többet ne próbálkozzon, mert téged csak a fiúk érdekelnek
2014. nov. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gáz,könyörgöm csak 15 évesek vagytok ilyenkor még senki se tudja mit érez/gondol. Felejtsétek el aztán legyetek barátok még sokáig :)
2014. nov. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi. csak nem tudom, hogy bizzak-e benne, hiszen eltitkolt előlem egy igen fontos dolgot, mi van, ha barátok maradunk, de pár év múlva újra bepróbálkozik?
2014. nov. 5. 16:06
 8/11 anonim ***** válasza:

Nálam az volt a helyzet, hogy részegen viccből megcsókoltuk egyszer egymást a legjobb barátnőmmel. Mindketten a fiúkat szeretjük, csak akkor unatkoztunk és úgy gondoltuk nagyon feldobjuk az estét egy gyors csókkal. Azóta nem beszéltünk róla, szerintem ő túllépett rajta. Viszont én nagyon megbántam, azóta minden talinknál kicsit randis érzésem van. Nagyon sz*r. Semmi nem lesz már a régi.


L19

2014. nov. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézd az ő szemszögéből. Érzett valamit irántad (ha mást nem, legalább kíváncsiságot), muszáj volt valahogy megtudnia, te is ugyanúgy érzel-e. Most megtudta, ha van esze, akkor tudomásul veszi, és nem próbálkozik többet. Ezért szerintem ne büntesd, ne adj fel egy jó barátságot. De ha mást nem, azt a lehetőséget add meg neki, hogy szemtől szembe beszéljétek meg, nem csak sms-ben.


Amúgy meg ugyan mi lenne, ha évek múlva bepróbálkozna? Akkor megint visszautasítod, és kész.

2014. nov. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm, azt hiszem, megyek és beszélek a fejecskéjével:)
2014. nov. 5. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!